İş Başvuru Formu

Karaca Home iş Başvurusu ve İlanları

karaca

Karaca Home İş Başvuru Formu

Karaca Home İş Başvurusu yaparak Karaca Home’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Karaca Home iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

MİSYON
Karaca; her anınızı özel kılabilmeniz ve sevdiklerinizi gururla ağırlayabilemeniz için; size tasarımda öncü, yenilikçi ve kulanışlı çözümler sunmak için çalışır.
VİZYON
Sektörün modasını ve trendlerini belirleyen bir tasarım markası olarak, iç pazardaki rekabetçi gücünü uluslararası arenaya taşımak ve bu alanda dünyadaki ilk akla gelen markalardan biri olmaktır.
TEMEL DEĞERLER
Dürüstlük ve ahlak
Adaletli olmak
Topluma değer katan, çevreye duyarlı
Hoşgörülü, vefakar olmak
Kaliteli ve mükemmeliyetçi
İşi ile gurur duyan bir ekip ruhu
Müşteri odaklı yönetim anlayışı
Sürekli gelişim
İş başvuru formu için tıklayın.
 

About the author

admin

1 Comment

Click here to post a comment

 • SAYIN YETKİLİ
  Çanakkale on sekiz mart üniversitesi tekstil tasarımı bölümü 2014 mezunuyum. Şirketinizde ilanınıza uygun olarak hakkımda değerlendirme yapılmasını, ekte yer alan özgeçmişimin ve başvurumun değerlendirilmesini rica ediyorum..
  Çanakkale on sekiz mart üniversitesi tekstil tasarımı bölümü’nde kazandığım teorik eğitim altyapısını şirketinizde yapmayı arzu ettiğim tasarım asistanlığı ve benzer departmanlardan kazanacağım pratik bilgilerle birleştirmeyi amaçlıyorum. Sürekli eğitime inanan, öğrendiklerimi pekiştirerek daha çok deneyime, öğrenmeye açık ve çalışmayı seven biri olarak staj sırasında şirketinize değer katarken kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum.
  Sonuç olarak; ekteki özgeçmişimin iş başvurusu olarak değerlendirilmesini rica ediyorum.
  Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.
  İyi çalışmalar dilerim
  BETÜL ÇOBAN