Karaca Home İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

karaca

Karaca Home İş Başvuru Formu

Karaca Home İş Başvurusu yaparak Karaca Home’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Karaca Home iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

MİSYON

Karaca; her anınızı özel kılabilmeniz ve sevdiklerinizi gururla ağırlayabilemeniz için; size tasarımda öncü, yenilikçi ve kulanışlı çözümler sunmak için çalışır.

VİZYON

Sektörün modasını ve trendlerini belirleyen bir tasarım markası olarak, iç pazardaki rekabetçi gücünü uluslararası arenaya taşımak ve bu alanda dünyadaki ilk akla gelen markalardan biri olmaktır.

TEMEL DEĞERLER

Dürüstlük ve ahlak

Adaletli olmak

Topluma değer katan, çevreye duyarlı

Hoşgörülü, vefakar olmak

Kaliteli ve mükemmeliyetçi

İşi ile gurur duyan bir ekip ruhu

Müşteri odaklı yönetim anlayışı

Sürekli gelişim

İş başvuru formu için tıklayın.

 

1 yorum

 1. SAYIN YETKİLİ

  Çanakkale on sekiz mart üniversitesi tekstil tasarımı bölümü 2014 mezunuyum. Şirketinizde ilanınıza uygun olarak hakkımda değerlendirme yapılmasını, ekte yer alan özgeçmişimin ve başvurumun değerlendirilmesini rica ediyorum..

  Çanakkale on sekiz mart üniversitesi tekstil tasarımı bölümü’nde kazandığım teorik eğitim altyapısını şirketinizde yapmayı arzu ettiğim tasarım asistanlığı ve benzer departmanlardan kazanacağım pratik bilgilerle birleştirmeyi amaçlıyorum. Sürekli eğitime inanan, öğrendiklerimi pekiştirerek daha çok deneyime, öğrenmeye açık ve çalışmayı seven biri olarak staj sırasında şirketinize değer katarken kendimi geliştirebileceğimi düşünüyorum.

  Sonuç olarak; ekteki özgeçmişimin iş başvurusu olarak değerlendirilmesini rica ediyorum.

  Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.
  İyi çalışmalar dilerim
  BETÜL ÇOBAN

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*