Karaman Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

karaman-belediyesi

Karaman Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Karaman Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Karaman Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Karaman Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Karaman Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Karaman Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Karaman Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insanı memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Karaman Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.karaman.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

10 yorum

  1. kız meslek lisesi çocuk gelişimini bitirdim.önlisans ev idaresi ve lisans sosyoloji bölümlerininden mezunum.karaman da ikamet ediyorum.belediyede bana uygun bir işte çalışmak istiyorum.

  2. 2009da özel idarede çalıştım iş kur adıylan evrak getir ğötür işleri yapıyordum kaymakam evinde bahçı vanlık yaptım sözleşmemiz bitinçe bıraktım bana uygun iş varmıdır varsa çalışmak istiyorum MUT TA yaşıyorum karamanda da kalaçak yerim var saygılar sunarım.

  3. 31.12.2014 tarihi itibarı ile TSK dan resen emekli edileceğim Konya KBRN Eğtm. ve Mrkz.K lığından aldığım KBRN eğitimi ile AFAD bünyesinde görev almak istiyorum.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  4. meslegim sıhhı tesisat karamanda yaşıypm bana göre bir iş varmıdır tesisatcıyım diplamam var dogal gaz sıhhı tesisat belge ustalık kalfalık usta ögretici de var karaman merlezden arz ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*