Karcher İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

karcher

Karcher İş Başvuru Formu

Karcher İş Başvurusu yaparak Karcher’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Karcher iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

KARCHER, 1935 yılında Almanya’da Alfred Karcher tarafından kurulmuş olup; temizlik makine, ekipman ve aksesuarlarının yanı sıra, temizlik kimyasalları ve deterjanlarını da üretmekte olan; dünya üzerinde 190’ı aşkın ülkede 40.000 satış noktasından kullanıcılara hizmet sağlayan bir sanayi devidir. 2010 yılında tüm dünyada 7 milyon adetten fazla Karcher ürünü satılmış olup, 8 binin üzerinde çalışanı ile Karcher, 76 yıldır tüm dünyada hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktadır.

Dünyada Almanya, ABD, Brezilya, İtalya, Çin ve Meksika’daki 14 ayrı üretim tesisinde, temizlik ekipmanları konusunda binlerce çeşit ürün imal etmekte olan Karcher 500’ün üzerinde Ar-Ge mühendisi ve teknisyenini bünyesinde barındırmakta olup, her yıl cirosunun yaklaşık 5%’ini Ar-Ge faaliyetlerine ayıran son derece yenilikçi bir firmadır. Dünya temizlik ekipmanları pazarında, gerek toplam pazar payı, gerek ürün çeşitliliği ve gerekse teknolojisi ile lider kabul edilen Karcher, bugün 47 ülkede kendi iştirakleriyle kullanıcılara hizmet vermektedir.

İnsan Kaynakları Politikamız

Vizyon ve stratejik amaçlarımızı kurum kültürümüze sahip nitelikli bireylerden oluşan çalışan profilimiz sayesinde gerçekleştirerek; çalışanlarımızın oryantasyonu, mesleki gelişimi ve motivasyonu için tüm İK fonksiyonlarını etkin bir şekilde uygular ve yönetiriz.

Bu doğrultuda kurum kültürüne sahip nitelikli işgücünün ilk tercihi olmayı; çalışanlarımıza değer üretebilecekleri huzurlu bir iş ortamı sağlayarak sürekli gelişim ve yeni kariyer olanakları sunmayı; başarılı, nitelikli, özgüven sahibi ve lider kadrolardan oluşan bu yapılanmayı istikrarlı hale getirmeyi amaçlarız.

Davranış İlkelerimiz

Bizim odak noktamız insandır. Bu sebeple biz; 

•    Şirketimizde herkesin haklarına saygı gösteririz
•    Her çalışanımızın farklı ilgi, ihtiyaç ve yeteneklerini görür, değerlendiririz
•    Çalışma ve karar alma süreçlerine personelimizi fikirlerini alarak dahil eder, hiyerarşiyi normal sınırlarda tutarız
•    Her çalışanımız için görev tanımları hazırlarız. Değişen koşullara göre farklı görev tanımları yapılırsa net bir şekilde bildiririz.
•    Eylemlerimizi sorumlulukla gerçekleştiririz. Personelimize verdiğimiz görevleri gerçekleştirebilmesi için insiyatif alma sorumluluğu veririz.Sorumlu ve kararlı personele sahip olmayı hedefler ve teşvik ederiz.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.