Katre Isı Sanayii İş Başvuru Formu İş İlanları 2022

Katre Isı Sanayii:

Firmanın temelleri 1990 yılında İstanbul’da beyaz eşya sektöründe atılmıştır. Katre Isı Sistemleri ve Mühendislik Ltd. Şti. unvanı ile, 1996 yılında, ana faaliyet konusunu ısıtma-soğutma olarak değiştirerek sektöre girmiştir. Katre Isı, “Isıtma-soğutma ile ilgili çözüm merkezi olmak” ilkesiyle Türkiye’de en büyük tedarikçi firmalardan biri olmayı başarmıştır.
23 yılı aşkın tecrübemizle, yüksek kalitedeki ürün ve teknojileri müşterilerimize sunuyoruz.
Ürün ve hizmet Kalitesinde mükemmeli hedefliyoruz. Sattığımız ürün çeşidi ile, ”İnsanların gündelik hayatlarını daha kolay ve daha güzel bir hale getirmek’ için verdiğimiz çaba, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaçlarını gün be gün takip etme sorumluluğunu da beraberinde getirmektedir. Sizlerin gereksinimlerini önceden belirleyebilmek için kendimizi geliştiriyoruz. Merkez ofisimizde ve şubelerimizde mühendislik birimi ile projelerinize çözüm üretiyoruz.
Sektörde 8500 ü aşkın ürünü ve bir çok markayı; distribütörlük, ana bayilik, bayilik ve tedarikçilerimizle sizlere ulaştırmaktayız. Bireysel Isıtma Sistemleri Kombi, Radyatör, Soba, Yerden Isıtma Malzemeleri, Mekanik ve Endüstriyel Ürünler, Klima, VRV, Chiller Soğutma Sistemleri, Isı Pompaları, Yangın Pompası, Yangın Dolabı, Sprinkler, Yangın Tesisat Malzemeleri, Isı Yalıtım Malzemeleri, Depo Sistemleri, Boru ve Ekleme Malzemelerini müşterilerimize sunmaktayız.
Katre Isı olarak topluma karşı sorumluluklarımızı her zaman önde tutma bilincindeyiz. İçinde yaşadığımız topluma ve temel değerlerine saygılı bir biçimde çalışmayı sürdürmekteyiz. Sürekli değişimin yanı sıra ekonomik ve sosyal gelişime de eşit oranda önem göstermekteyiz. Sistematik eğitim programları ile çalışmalarımızın bilgi, yetenek ve performanslarını arttırmak, sizlere daha iyi hizmet sunmak amacıyla bünyemizde Katre Akademi’yi kurduk. Bu sayede bilgi, birikim ve tecrübelerimizi çalışanlarımıza, bayilerimize ve genç kuşaklara aktarıyoruz.
İletişimde açıklık ilkesiyle yol alıyoruz, Bizim için müşteri memnuniyeti ve menfaati önemli ve önceliklidir. Kalitede mükemmeli amaçlıyoruz, Kaliteyi bugün elde ettiğimiz düzey olarak değil, “Sürekli Gelişim” olarak kabul ediyoruz.
Katre Isı her zaman helal kazanmayı, hak ve hukuka riayet etmeyi, yasalara ve ahlaki kurallara saygılı olmayı, adil ve dürüst çalışma ilkelerini benimsemiştir.
Başarımızı personelimize ve müşterilerimize borçluyuz, Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Açık Pozisyonlar:

  • Satış Mühendisi
  • Adana, Ankara, Balıkesir, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İstanbul(Avr.)(Zeytinburnu), İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Mardin, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Tekirdağ(Çerkezköy), Trabzon, Şanlıurfa, Batman, Düzce, İstanbul(Asya)(Ümraniye)

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.