Kent Hastanesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

KENT SAĞLIK HASTANESİ İŞ BAŞVURU FORMU

İzmir Kent Hastanesi Hakkında Genel Bilgi

İzmir Kent Hastanesi Hakkında Genel Bilgi

İzmir, Türkiye’nin batısında yer alan bir şehirdir ve sağlık turizmi açısından oldukça önemli bir konuma sahiptir. Bu noktada, İzmir Kent Hastanesi de şehrin en önde gelen sağlık kuruluşlarından biridir.

İzmir Kent Hastanesi, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış modern bir yapıya sahiptir. Hem yerli hem de yabancı hastalara hizmet vermektedir. Hastanede, tüm tıbbi branşlara yönelik tedavi hizmeti sunulmaktadır.

 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi
 • Kaşıkçı El
 • Göz Sağlığı ve Hastalıkları
 • Dahiliye

İzmir Kent Hastanesi, hasta odaları, ameliyathaneler ve yoğun bakım üniteleri gibi tüm bölümleri ile birlikte, hasta ve hasta yakınlarına huzurlu bir ortam sunmaktadır. Ayrıca, hastanenin çalışanları, tıbbi bilgi birikimleri açısından yüksek niteliklere sahip profesyonellerdir.

Hastanede, tıbbi malzeme yönetimi, kalite kontrol ve geliştirme, çalışanların eğitimi ve diğer tüm farklı iş alanlarında çalışacak personellere de ihtiyacı vardır.

İŞ POZİSYONUARANAN ÖZELLİKLER
Tıbbi Malzeme Yönetim UzmanıÜniversite mezunu olmak, tercihen sağlık yönetimi bölümünden mezun olmak, tıbbi malzeme yönetimi konusunda tecrübe sahibi olmak, MS Office programlarını kullanabilmek
Kalite Kontrol UzmanıÜniversite mezunu olmak, tercihen tıp fakültesi bölümünden mezun olmak, kalite kontrol süreçlerinde tecrübe sahibi olmak, iletişim ve ekip çalışması becerilerine sahip olmak
Uzman DoktorTıp fakültesi mezunu olmak, branşına göre en az 3 yıl tecrübe sahibi olmak, mesleki gelişim ve eğitimlere açık olmak, hasta odaklı çalışabilme yeteneğine sahip olmak

Bu nedenle, işe alım sürecinde, adayların bu özelliklere sahip olması önemlidir. İzmir Kent Hastanesi, bu özelliklere sahip olan çalışanların başarılı bir kariyere sahip olabileceği bir iş ortamı sunmaktadır.

İş İlanları Ve Başvuru Süreci

İş İlanları Ve Başvuru Süreci hakkında merak edilenler herkesin ilgi alanına girmektedir. İş arama süreci oldukça zorlu geçen bir süreçtir. Ancak doğru adımlarla hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Öncelikle iş arama sürecinde iş ilanlarını takip etmek oldukça önemlidir. İnternet siteleri, gazeteler, sosyal medya platformları iş ilanlarına ulaşabileceğiniz kaynaklardan sadece bazılarıdır. Bu ilanlara başvururken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, iş tanımını ve şirket hakkında bilgileri detaylı olarak incelemektir.

 • Başvuru sürecinde özgeçmişinize özellikle önem vermelisiniz.
 • Özgeçmişinizde doğru ve güncel bilgiler bulunmalıdır.
 • Ayrıca, özgeçmişinizde öne çıkmak için bilgisayar programlarını ve yabancı dillerinizin seviyesini de belirtmeniz faydalı olacaktır.

İş ilanlarına başvurmakla yetinmeyin, ayrıca şirketlerin kendi internet sitelerinde bulunan kariyer sayfalarını da takip edebilirsiniz. Bazı şirketler burada doğrudan iş başvurularını kabul etmektedir. Özellikle büyük şirketlerde açılan iş ilanlarına binlerce aday başvurabiliyor. Bu nedenle, kendinizi öne çıkarmak için iş görüşmesi öncesinde şirket hakkında detaylı araştırma yapmanız gerekiyor.

İşe Alım Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
İş ilanlarına başvurmadan önce mutlaka şirketi araştırın ve iş tanımını detaylı inceleyin.
Özgeçmişinizde doğru ve güncel bilgileri kullanın, yaratıcı ve dikkat çekici bir özgeçmiş hazırlayın.
İş görüşmesine gitmeden önce pozitif düşünün, kendinizle ilgili hazırlıklar yapın ve spontane sorulara hazırlıklı olun.

İş görüşmesine hazırlanırken kendinizi ne kadar iyi tanırsanız o kadar avantajlı olursunuz. Sizi en iyi şekilde ifade etmeniz, işverenler tarafından daha olumlu değerlendirilmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle, iş ilanlarına başvururken mutlaka bu önerileri dikkate almalısınız.

İşe Alım Kriterleri Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşe alım süreci yeni bir çalışan aramak için işletmelerin yaptığı önemli bir süreçtir. Firmanın başarısı açısından, doğru kişiyi bulmak son derece önemlidir. Ancak işe alım süreci, sadece işi bilmekle sınırlı kalmaz. Aynı zamanda, adayın kişiliğine de dikkat etmek gereklidir.

Bu nedenle, işe alım sürecinde dikkat edilmesi gereken birkaç önemli kriter bulunmaktadır. Bunlar, mülakat sırasında adayın davranışlarına ve tecrübesine bakarak değerlendirilmelidir. İşe almak istenen adayın, şirketin kültürüne uyum sağlayacak bir kişilik yapısına sahip olması gereklidir.

 • İşletmenin ihtiyaçlarına uygun niteliklere sahip olması
 • İş tecrübesi ve başarılarına bakılarak değerlendirilmesi
 • Kişilik özellikleri ve uyum sağlama kabiliyetinin değerlendirilmesi
AdımAçıklama
İlan Vermeİşletmenin ihtiyaçlarına uygun ilanın hazırlanması
MülakatAdayın tecrübesi ve kişilik özellikleri değerlendirilir
Referans KontrolüAdayın geçmiş çalıştığı iş yerlerinden referans alınır
Arka Plan KontrolüAdayın daha önceki suç ya da kötü itibar gibi öğeleri araştırılır
İş TeklifiUygun görülen adaya iş teklifi yapılır

İyi bir işe alım sürecinde, değerli bir çalışan bulmanın yanı sıra, aynı zamanda şirket içi uyumun da artmasına yardımcı olur. Bu nedenle, işletmeniz için doğru adayı seçmek için yukarıda belirtilen kriterleri dikkate alarak hareket etmeniz gereklidir.

Kariyer Fırsatları Ve Zaman Yönetimi Önerileri

Çoğumuz, kariyerimizde başarılı olmak ve başarılı bir gelecek için çalışma hayatımızda ileriye götürmek istiyoruz. Ancak, birçok kişi doğru bir kariyer yolunu bulmakta zorlanırken, diğerleri de iş hayatına adım attıktan sonra zaman yönetimini doğru bir şekilde yapmakta zorlanıyorlar.

Bir işte başarılı olmak için, doğru zamanda doğru şeyi yapmak ve öncelikleri doğru bir şekilde ayarlamak kritik önem taşır. İş hayatındaki stres seviyesini düşürmek ve iş verimliliğini artırmak için zaman yönetimi becerileri kazanmak önemlidir.

Bunun yanında, kariyer fırsatlarını yakalamak için gelişim fırsatlarını takip etmek de önemlidir. Birçok işveren, çalışanlarına eğitim, gelişim ve yükselme imkanları sunar. Bu imkanları takip etmek ve kendinizi geliştirmek, kariyerinizde ilerleme kaydetmenizi sağlar.

Zaman Yönetimi ÖnerileriKariyer Fırsatları
Günlük işleri takip etmek için bir takvim kullanın. İşleri öncelik sırasına göre listelemek. Aceleci olmayın, zamanınızı iyi kullanın.Şirketlerdeki gelişim programlarına katılın. Mentorluk programlarına dahil olun. Gelecekteki kariyer hedefleriniz için gerekli eğitimi alın.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Şoför / Sürücüİzmir
Çiğli
Valeİzmir
Çiğli
Muhasebe Görevlisi(Belirli Süreli)İzmir
Çiğli
Engelli Personelİzmir
Çiğli
Uyku Teknisyeniİzmir
Çiğli
Eczane Teknikeriİzmir
Çiğli
Yabancı Hasta İlişkileri Görevlisiİzmir
Çiğli

7 yorum

 1. İyi günler beden sicisi olarak çalışmak istiyorum halk eğitimden hijyen serifikam var murat ilkumut dan PC sertifikam var(word exzel Windows)B sınıfı ehliyetim var sizin bünyemizde çalışmak istiyorim

 2. Merhaba ben Mehmet Gürsoy makina opararatörlük yaptım deneyimliyim tercübeliyim metal kaynak ustasıyım gazaltı elektrik kaynak ustasıyım işarıyorum işe çok ihtiyacım var saygılarımla selamlıyorum yurt dışı yurt içi engelimyok işe ihtiyacım var

 3. Merhabalar, Gıda mühendisiyim iş arıyorum, en son ayrıldığım yer Buca Seyfi Demirsoy eğitim araştırma hastanesi ihale bitmesi ve yeni şartnamede gıda mühendisi istenmemesi sonucu işsiz kaldım. İhtiyaç olması halinde Gıda mühendisi olarak çalışabilirim.Buca da ikamet ediyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.