Kılıç Holding iş Başvurusu ve İlanları

kılıç holding
Kılıç Holding İş Başvuru Formu

Kılıç Holding İş Başvurusu yaparak Kılıç Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kılıç Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kılıç Holding, en son gelişmeleri izlemekte ve uygulamaktadır.
Kılıç Holding’te, sektörde öncü ve lider konumda olmanın getirdiği sorumluluk anlayışıyla; çalışanların her birinin ayrı bir değer olduğunun benimsendiği bir İnsan Kaynakları Politikası uygulamaktadır.
Kılıç Holding’de çalışanlar; 
. Teknolojik gelişime ve değişime açık,
. Ekip çalışması ile her türlü sorunun üstesinden gelindiğini bilen,
. İşine ve işyerine bağlı,
. Bu çatı altında çalışıyor olmanın haklı gururunu ve bilincini taşıyan,
. Çevreye ve etik değerlere duyarlı birer aile üyesi konumundadırlar.
Teknolojik gelişim ve değişim
Holdingimiz, en son teknolojik gelişimleri izlemekte ve uygulamaktadır. Çalışanlarımız da değişim ve gelişimin birer parçası olarak, değişime direnç göstermeksizin uygulamalara katkı sağlamakta ve sürekli kendilerini yenilemektedirler.
Ekibin bir parçası olmak
Zoru başarabilmek için güçlerin birleşmesi gereğinden hareketle; ekip ruhu ile çalışmanın başarının temel ilkesi olarak benimsendiği Kılıç Holding’de tüm çalışanlar bireysel olarak değil, ekibin bir parçası olarak faaliyet gösterirler.
İşe ve işyerine bağlılık
Çalışanlarımız işlerine ve işyerlerine karşı olan sorumluluklarını yerine getirmenin, Kılıç Holding’in temel prensibi olduğunun bilinciyle ve aidiyet duygusuyla hareket ederler.
İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.
 

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*