Kopaş Kozmetik iş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Kopaş Kozmetik Personel Alımı ve İşe Alım Şartları

KOPAŞ KOZMETİK bünyesinde çalışmak isteyen adaylara müjde. KOPAŞ KOZMETİK bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler personel alım şartları ve nereden başvuru yapıldığını aşağıdaki makalemizden inceleyebilirsiniz.

KOPAŞ KOZMETİK Hakkında

1974 yılında kurulan Kopaş, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri alanında lider markaları ile, insan sağlığına ve çevreye duyarlı olarak ürettiği 1300’den fazla ürün çeşidi ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasında tüketici ile buluşmaktadır. Ürünlerimiz, Ar-Ge ve üretim aşamalarında uygulanan kapsamlı testler ve analizler ile uluslararası standartlarda ve etik değerlere uygun üretilmektedir. Bu nedenle, markalarımız tüketicilerin güven duyduğu markaların başında gelmektedir. Odak noktamız olan kalite, yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst düzeydedir. İnsana, topluma ve doğaya saygılı, her yaştan, her kesimden tüketiciye hitap eden ürünlerimiz ile sektördeki yeniliklerin ve gelişmelerin öncüsü olarak, müşteri memnuniyetimizi de en üst noktaya taşımayı amaçlayarak başarımızı devam ettiriyoruz.

KOPAŞ KOZMETİK Çalışma Şartları

Firma İstanbul merkezlidir Türkiye’nin birçok ilinde de şubeleri olan bir firmadır. Çalışma saatleri 08.00/18.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Fakat bu saatler pozisyonlara göre değişiklik göstermektedir.

KOPAŞ KOZMETİK İş İlanları

KOPAŞ KOZMETİK sürekli olarak iş istihdamı sağlamakta ve Türkiye ekonomisine büyük katkılar vermektedir. Farklı pozisyonlarda sürekli olarak açık iş ilanı yayınlayan firma çalışılabilecek bazı pozisyonlar şunlardır:

  • Pazarlama Stajyeri
  • Üretim Operatörü
  • Üretim Uzmanı

KOPAŞ KOZMETİK Personel Alımı Şartları

Dev firma pozisyonlara göre işe alım şartlarını değiştirebilse de genel başvurularda sabit kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterler şunlardır:

  • Pozisyona göre deneyimli-mezun-öğrenci seçeneklerinden biri seçilebiliyor.
  • Firma bunun dışında başarı tutkusuna sahip, saygılı çalışanlar arıyor.
  • Özellikle perakende alanında başvuru yapacaklar için düzgün diksiyon ve iletişim becerisine sahip olmak aranıyor.
  • Ekip çalışmasına uygun personeller arıyor.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Purchasing Managerİstanbul
(Avr.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*