Kumtel İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

KUMTEL PERSONEL ALIMI VE ÇALIŞMA KOŞULLARI

Kumtel bünyesinde çalışmak isteyen adaylara müjde. Kumtel bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler personel alım şartları ve nereden başvuru yapıldığını aşağıdaki makalemizden inceleyebilirsiniz.

Kumtel Hakkında

1972 yılında, kumbaralı telefon üreterek Kayseri’de faaliyete başlayan firmamız, mini fırın ve solo fırınlardaki üretim tecrübesini ankastre ürünlere aktararak ürün gamını genişletti. Dünyanın farklı coğrafi bölgelerinde, farklı tüketici ihtiyaçlarına tam cevap vermeyi ilke edinen firmamız Ar-Ge çalışmalarını da pazarın artan kalite ve inovasyon beklentilerini karşılama hedefiyle şekillendirdi. Bu çabaların sonucu olarak üretiminin %70’ini 120’den fazla ülkeye ihraç ederek dünya pazarında da tercih edilen bir marka konumuna geldi.

Kumtel Çalışma Şartları

Firma Kayseri merkezli firma olup Türkiye’nin birçok bölgesinde şubeleri bulunmaktadır. Sabah 08.00/18.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Fakat bu saatler pozisyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Kumtel İş İlanları

Kumtel sürekli olarak iş istihdamı sağlamakta ve Türkiye ekonomisine büyük katkılar vermektedir. Farklı pozisyonlarda sürekli olarak açık iş ilanı yayınlayan firma çalışılabilecek bazı pozisyonlar şunlardır:

  • Metal İşleme Sorumlusu
  • Dış Ticaret Uzmanı

Kumtel Personel Alımı Şartları

Dev firma pozisyonlara göre işe alım şartlarını değiştirebilse de genel başvurularda sabit kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterler şunlardır:

  • Pozisyona göre deneyimli-mezun-öğrenci seçeneklerinden biri seçilebiliyor.
  • Firma bunun dışında başarı tutkusuna sahip, saygılı çalışanlar arıyor.
  • Özellikle perakende alanında başvuru yapacaklar için düzgün diksiyon ve iletişim becerisine sahip olmak aranıyor.
  • Ekip çalışmasına uygun personeller arıyor.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
AR-GE MühendisiKayseri
Merkez

10 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*