LG İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

 

LG personel alımı yapacak!

LG iş başvurusu yaparak sizde LG ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. LG personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan LG eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. LG insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

LG Electronics dünya çapında 81 şubede çalışan 82.000 kişilik personeliyle global bir kurumdur. LG Electronics müşterilerine yeni ürünler ve teknolojiler sağlamak için büyük çaba harcar. LG Electronics dünya çapında bir elektronik/telekomünikasyon devidir. LG Electronics CDMA telefonları, Plazma TV’leri, DVD oynatıcıları, optik depolama ürünlerini, klimaları ve daha pek çok şeyi üretir.

LG Electronics mobil ağlardan dijital TV’lere, ekranlara ve ev ağlarına kadar çok geniş bir alanda üstün teknolojiler tasarlar. Bu yüzden LG Electronics, her şeyi kapsayan bir ortamı gerçekleştirme becerisine sahiptir. Bunların yanında LG Electronics’in yenilikçi ürünleri insanların yaşamlarını iyileştirir ve LG Electronics mücadele ve yeniliğe dayanan kurumsal bir kültür oluşturmuştur. LG’nin durmaksızın yenilik kültürü, değişikliklere öncülük etmemizi sağlar. LG Electronics sınır tanımaz.

Vehbi Koç’un “En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır” sözünü temel insan kaynakları felsefemiz olarak benimseyerek, insan kaynaklarımızı şirketimizin sadece en önemli kaynağı değil, tüm kaynakları yöneten asıl varlığımız olarak kabul ederiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.