Lila Kağıt İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

LİLA KAĞIT PERSONEL ALIMI VE İŞE ALIM ŞARTLARI 2022

Lila Kâğıt bünyesinde çalışmak isteyen adaylara müjde. Lila Kağıt bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler personel alım şartları ve nereden başvuru yapıldığını aşağıdaki makalemizden inceleyebilirsiniz.

Lila Kâğıt Hakkında

LİLA GROUP, köklü geçmişiyle bulunduğu sektörlerdeki uzmanlığı, tecrübesi ve yatırımlarıyla ses getirmiş, yenilikçiliği ve kalitesiyle itibarı yüksek Türkiye’nin önemli aile şirketlerinden biridir. Ana faaliyet alanı hijyenik temizlik kâğıdı üreticiliği olan kurumun aynı zamanda tekstil ve enerji alanlarında da yatırımları bulunuyor.

Dünya standartlarında temizlik kâğıdı üretme vizyonu, ülkemizde ve dünyanın dört bir köşesinde artan temizlik kâğıdı ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla 2005 yılında Çorlu’da kurulan LİLA KAĞIT, 2007 yılının Kasım ayında üretime başladı. Genel merkezi İstanbul’da olan Lila Group, Çorlu’daki üretim tesisi ile toplamda 140.000m2’lik bir alanda, 150.000 ton kapasite ile sadece Türkiye’nin değil; Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika bölgelerindeki tek kampüs altındaki en büyük kâğıt üretim tesisi olma özelliği taşıyor.

Lila Kâğıt Çalışma Şartları

Firma Kadıköy İstanbul merkezli olup imalat yapan fabrikaları Çorlu Tekirdağ da dIr. Sabah 08.00/18.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Fakat bu saatler pozisyonlara göre değişiklik göstermektedir.

Lila Kâğıt İş İlanları

Lila Kâğıt sürekli olarak iş istihdamı sağlamakta ve Türkiye ekonomisine büyük katkılar vermektedir. Farklı pozisyonlarda sürekli olarak açık iş ilanı yayınlayan firma çalışılabilecek bazı pozisyonlar şunlardır:

 • Elektrik Bakım Teknisyeni
 • Ofis Destek Elemanı
 • Finansal Analist
 • Organizasyonel Gelişim Uzmanı

Lila Kâğıt Personel Alımı Şartları

Dev firma pozisyonlara göre işe alım şartlarını değiştirebilse de genel başvurularda sabit kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterler şunlardır:

 • Pozisyona göre deneyimli-mezun-öğrenci seçeneklerinden biri seçilebiliyor.
 • Firma bunun dışında başarı tutkusuna sahip, saygılı çalışanlar arıyor.
 • Özellikle perakende alanında başvuru yapacaklar için düzgün diksiyon ve iletişim becerisine sahip olmak aranıyor.
 • Ekip çalışmasına uygun personeller arıyor.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Forklift OperatörüTekirdağ
Mekanik Bakım TeknisyeniTekirdağ

8 yorum

 1. Merhaba sizinle calismak isterim onbesyila askin is tecrubem var market sektorunde onyila askin calistim eger dusunup ararsaniz cok sevinirim tesekkurler cep:0543 789 71 93

 2. Merhaba ben ismail özdemir sizinle çalışmak isterim folkliftci belgem var yaklaşık 2 yıl oldu alalı işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim . Çorluda oturmaktayım
  Tel:0544 232 4628

 3. İki yıldan beri A101market işinde çalıştım diğer iş konularında verilen görevi yaparım tejrübem iş konusunda yüksektir kendime güvenimde vardır 5431715983 bu telefon nuramadan ihtibata geçebiliriz iyi günler dilerim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*