Lilly İlaç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Lilly İlaç Firması

İnsanların yaşamlarını daha iyi hale getirmek için ilaçlar üreten Lilly, insana büyük bir değer vermektedir. Dürüstlük, insana saygı ve mükemmellik ilkeleri kapsamında hareket etmektedir. 140 yılı aşkın bir süredir hizmet veren kurum, en yüksek kurumsal standart davranışını sürdürmeyi taahhüt eder.

Etik ve uyum programı kapsamında gözetim, yazılı standartlar, eğitim, iletişim, denetim ve izleme, olası ihlallere yanıt süreçleri vardır. Yaptığı başarılı yatırımlar ile her geçen gün büyümesine devam eden Lilly, bu doğrultuda yeni personel alımları da gerçekleştirmektedir. Bunlara kendi platformu üzerinden, kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Lilly İlaç Firması İş Başvuru Formu

Lilly her firma gibi personel ihtiyaçlarına sahiptir. Bu gibi durumlar ilan vererek alımlar sağlamaktadır. Bunlara careers.lilly.com adresinden ulaşılabilir. Buraya girdikten sonra üstte bulunan country kısmına Turkey yazar ve arama yaptırırsanız, ilgili tüm pozisyonları keşfedebilirsiniz.

Ardından sadece hepsini tek tek incelemeniz, size uygun olana başvurmanız gerekir. Ancak olumlu dönüşler almak istiyorsanız, sizin bilgilerinizle uyumlu olması gerekir.

Lilly İlaç Firması İş İlanları

Lilly iş başvuruları, iş ilanlarının görüldüğü yerden kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bunlar ilanın hangi şehirde açıldığına, hangi sorumluluklar arandığına, aranan koşullara ve diğer her maddeye değinmektedir.

Başarılı iş başvurusu için hepsini değerlendirmek önerilir. Bu kapsamda ön başvuru tamamlanınca, yalnızca mülakat bilgilerini almak için yetkililerden haber almayı beklemeniz gerekir.

Lilly İlaç Firması Açık Pozisyonlar

Lilly tarafından sunulan geniş kapsamlı hizmetler, firmanın büyümesine yardımcı olmaktadır. Süreç yeni personel gereksinimlerine neden olduğu için yeni personel duyuruları, yılın farklı zamanlarında ilgilenen kişiler ile paylaşılmaktadır.

Eğer iş arıyorsanız bunları takip edebilir, gerekli başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Son başvuru tarihleri olduğu hızlı olmanız önerilmektedir.

Açık Pozisyonlar

Not: Başvurular Linkedin Üzerinden Alınacaktır. Üyeliğiniz yok ise öncelikle üye olun!

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Düzenleyici Ortakİstanbul ÜsküdarBaşvur
Sorumlu Şikayet Kişisi İstanbul Üsküdar Başvur
İmmünoloji Lideri İstanbul Üsküdar Başvur
Etik ve Uyum Stajyeri İstanbul Üsküdar Başvur
PHV Stajyeri İstanbul Üsküdar Başvur
Kıdemli Düzenleyici Ortak İstanbul Üsküdar Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*