Makyol İnşaat İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Makyol İnşaat İş Başvuru Formu

Makyol insan kaynakları politikası 

Firmaların en temel kaynaklarının başında İnsan Kaynağı gelmektedir. Makyol, müşteri mutluluğu ve memnuniyeti ile sürdürülebilir istikrarlı büyüme hedeflerine ulaşılmasında insan kaynağının rolünün çok önemli olduğuna inanmaktadır.

Makyol’da uygulanan insan kaynakları politikası, çalışanların kişisel ve işe yönelik yetkinliklerinin geliştirilmesini ve yüksek motivasyon ile şirkete bağlılıklarının güçlü olmasını amaçlamaktadır. Yeni insan kaynağı alımında ise uzmanlıklar göz önünde bulundurularak profesyonellerin işe kazandırılması temel işe alım politikasını oluşturmaktadır.

Makyol’un İnsan Kaynakları Politikası ve Uygulamaları aşağıda belirtilen ilkelerin ışığı doğrultusunda gerçekleşir:
• Şirketimizin insan kaynağı seçimini, gelişimi yüksek, işe uygun yetkinliğe sahip, şirket değerlerini benimseyip yaşatacaklar arasından yaparız.
• Rekabet üstünlüğü insan kaynağımızın asıl temelidir.
• Çalışanlarımız Şirketimizin değerlerini benimser.
• Makyol’un çalışmak için tercih edilen bir Şirket olmasını hedefleriz.
• Makyol’un ilkelerine uygun şekilde, Çalışanlarımızın ve Şirketimizin beklentilerini dengeleriz.
• Çalışanlarımızın işteki başarılarını ve çalışma performanslarını değerlendirir ve teşvik ederiz.
• İhtiyaçlarımızın karşılanmasında Şirket içi insan kaynağımızdan yararlanmayı amaçlarız.
• İnsan kaynakları yönetiminde yeni gelişmeleri takip eder ve Şirketimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde değerlendirerek uygularız.

Neden Makyol?
1965 yılında kurulan Makyol, ulusal ve uluslararası piyasalardaki gelişmeleri dikkatle takip etmiş; yurt içi ve yurt dışında, tamamladığı işler ile ülkemizin ve dünyanın büyük inşaat şirketleri arasındaki yerini almıştır. Aynı süreçte Makyol, kurumsallaşma sürecini titizlikle gözetmiş ve uygulamış; başarı grafiğini sürekli yükselterek bir sürdürülebilir büyüme örneği oluşturmuştur.

Makyol günümüzde;
– Şeffaf ve yeniliklere açık bir yönetim anlayışına sahip,
– Sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen,
– Farklı coğrafyalarda ve farklı sosyokültürel şartlarda iş yapabilme yetkinliğine sahip,
– Alanında yeni teknoloji ve yöntemler geliştiren,
– Yatırımcı yönü ile ülkemiz insanına yeni iş olanakları yaratan,
– Takım çalışması prensibi ile hareket eden uzman kadroları ile yurtiçi ve uluslararası arenada yüksek kalite ve verimlilik ile zamanında iş yapan bir dünya firmasıdır.

Makyol ailesinin bir ferdi olmak, sizi bir dünya şirketinin uluslararası normlardaki çalışma olanaklarına kavuşturmakla kalmayıp, sizi başarılı geleceğiniz ile buluşturacak bir ayrıcalığa dönüşecektir.

Makyol’da eğitim ve kariyer olanakları
Sürekli gelişmeyi ve çalışan motivasyonunu sağlamak, insan kaynaklarımızın bilgi ve yetkinlik seviyesini dünya standartları seviyesinde tutabilmek, uluslar arası ortamlarda rekabet edebilmek amacı ile çalışanlara ihtiyaç ve istenen gelişim amaçlarına uygun olarak kurum içi ve dışı eğitimler organize edilmektedir. Eğitim ihtiyaçları, performans yönetim sistemimize entegre bir şekilde analiz edilir ve günün koşullarına uygun olarak belirlenir.

Makyol çalışanlarına sunduğu eğitim çalışmalarıyla,
– Yeni elemanların işe uyumlarının en kısa sürede sağlanmasını,
– İşlerin daha iyi yapılabilmesi için gerekli bilgi ve becerilerin kazandırılmasını,
– Çalışan sorumluluğunu arttırarak yöneticilik ve liderlik tarzlarının gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlar.

Bilgisi ve deneyimi ile teknoloji kullanımını birleştirebilen, kendini sürekli geliştirerek fark ve katma değer yaratan çalışanlarımıza en üst düzey yönetici pozisyonları dahil tüm kariyer olanakları ve yolları açıktır.

Makyol’da staj olanakları ve gerekli koşullar
Makyol ofis ve şantiyelerinde yaz aylarında üniversite öğrencilerine, kış döneminde ise ticaret ve meslek lisesi öğrencilerine staj olanakları sunmaktadır. Şirkette, yüksek lisans öğrencileri ile mezunları için staj imkanı olmadığı gibi, yurtdışı projelerde staj yapmak da mümkün değildir.

– Staj yapmak isteyen öğrencilerin öğrenimleri gereği stajlarının zorunlu olması koşulu aranır.
– Yaz dönemi (üniversite) staj başvuruları 1-30 Nisan tarihleri arasında, kış dönemi (meslek ve ticaret liseleri) staj başvuruları 15 Ağustos-15 Eylül tarihleri arasında İş Başvuruları kısmında Staj seçeneği seçilerek yapılır.
– Yaz stajları 1 ay, kış dönemi stajları ise okul dönemi olarak belirlenmiştir.
– Staj yapan öğrenciler öğle yemeği ve personel servisi gibi imkanlardan faydalandırılır.
– Staj başvuruları, ihtiyaç ve kapasite göz önünde bulundurularak değerlendirilir ve başvuru dönemlerinin bitiminden sonra en geç iki hafta içerisinde cevaplanır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonlarLokasyon
Ağ ve Siber Güvenlik Uzmanıİstanbul (Avr.)
Beşiktaş
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanıİstanbul (Avr.)

37 yorum

 1. eskavator.OPR.YUM.İŞDENEYİMİM.14.YIL.ÜZGEÇMİŞİM.3SENE.METAŞ.”1SENE.ŞAHIS””1.SENE.BOTAŞ.3SENE.MİLENYMMÜHENDİSLİK”3.SENE.PEKERLER.2.IRAKTA.ÇALIŞTIM.””NO.05355785665.”””+96407505649383….fikrivural21@hotmail.com

 2. merhaba ben işmakina elektirikçisiyim 14 senelik deneyimim var 28 yaşındayım sizinle çalışmak istiyorum enka çiner çelikler alagözler gibi güzel şirketlerde çalıştım işalah sizinlede çalışma imkanım olur no 05436512683

 3. 1977 samsun doğumluyum 18 yılık kaynak ustasıyım 6 yılık inşaat elektiriğinde çalıştım kabul ederseniz bundan sonraki işcilik hayatımı sizinle sürdürmek isterim tel 0532 726 78 77 x0541 202 94 08

 4. Merhaba,

  7 yillik beton pompa Operatör yum sizlerin yurt dişi ve yurt içi projelerinde calismak isterim. Bilginize

  Not: Türkiye Hazır Beton Birliği kullanabilir belgem  mevcuttur.

  İyi calismalar

  Erdal KORKMAZ
  0 542 717 21 70

 5. merhaba ben tanju 8 yıldır çeşitli ülkelerde baş şöför ve araç sevk amiri vede kademe şefi yardımcısı olarak görev yaptım sizinlede yurtdışında çalışmak istiyorum sizde uygun bulursanız.. tel:0 535 935 01 30

 6. MERHABA BEN 25 SENEDEN BERİ YURT DISINDA CALISTIM MEKANİK VE OTO ELEKTRİK ÜZERİNE COK DENEYİMLİYİMDİR YURT DISINDA IRAK AFGANİSTAN LİBYA TUNUS CALIŞTIM İŞ BİTMESİYLE GERİ GELDİM BU ÇALISTIM SUREC BOYUNCA İŞİMİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPTIM İÇİN TESEKKUR BELGELERİ ALDIM YÜKSELDE CALISTIM ŞİMDİ SİZİNLE CALISMAK İSTİYORUM VE HER İŞ MAKİNASININ ARZALARINDAN ANLARIM VE YAPARIM SİZİNLE CALIŞMAKATAN ONUR DUYARIM 05347141645

 7. Selam arkadaşlar ben yahya candan kule viç operatörüyüm işeihtiyacim var türkeye içinde calışmak istiyorum:-) yut dışında hayir:-) limak:-) akcan poreje:-) hadeka:-) hunday endem 3bogaz köprüsü:-) almayada başladım meslege 2010 türiyede devam ediyorum işimin ehli makinenin dilinden anlarim mekanik elektirik tanişmakisteri karedenizli

 8. Selam arkadaşlar ben yahya candan kule viç operatörüyüm işeihtiyacim var türkeye içinde calışmak istiyorum:-) yut dışında hayir:-) limak:-) akcan poreje:-) hadeka:-) hunday endem 3bogaz köprüsü:-) almayada başladım meslege 2010 türiyede devam ediyorum işimin ehli makinenin dilinden anlarim mekanik elektirik tanişmakisteri karedenizli 0536 601 05 72

 9. ben ali ermişzizinlecalışmak isterim 2004denbuzamanakadar yurt dışında calıştım yüksel inşaatta işmakinabakımtamir konkosör oporötörlüğüyaptım ve 2014deişbitimiolduğundaniştenayrıldıağıstotaayrıldım veişe hitiyacımvarbanabir işimkanı sağlarsanızmemnu olurum saygılarımla cep 0537 936 8513 05379860878

 10. makyol fırmanızda çalişmak istiyorum ızmır aydın oto yolu betel enka hırvatısdanotoyolu izmır ali ağa doğal gaz santrali ankara temelli doğalgaz hollanda enkalan doğalgaz santralı rıze sahıl yolu cengız mapa makyol taşaronı kaemcı yapida çaliştım buna benzer inşaat sektorunun hepsı şu anda fasta nurol inşaatta çalışiyorumel jedıda esvı otoyolunda

  ben ömer çelik bilek sızlen çalişmak ısterım çaliştığim işler izmır aydin otoyolu izmır aliağa doğalgaz sanralı ankara temelli doğalgaz santrali rıze sahıl yolu cengız mapa makyol taşorenı kalemci yapi bektel enka hırvatıstanda otoyol hollanda roterdam da enkalan doğalgaz santrali romanyada vatek yıne santral çaliştım rusyada fılıp morıs sıgara fabrıkasının ınşaat bölümünde çaliştim şu an fasda nurol inşaat el jadıda esvı oto yolunda çalişiyorum sizinlede çalişmak isterım fasda saygılarimla

 11. makyol gibi bir firmada çalışmak beni mutlu eder.marmaray ve 3.bogaz k (yavuzsultan selim)köprüsü şantiyelerinde mikser opr.olarak çalıştım tüm mikser,damperli,tır fark etmez kullanırım.tüm belgelerim mevcuttur.yurt dışı projelerinizde çalışmakdan onur duyarım saygılar.

 12. Selam ben Yangın Hvac ve Sıhhı tesisat formeniyim.Rusya Kırgızistan Dubai ve Katar bir çok büyük projede çalıştım.Sizinle çalışmak istiyorum.TLF 0537 824 4801

 13. Makyol İnşaat Cezayir-kostantin deki viyadüğnde Kule vinç oprt görev aldım.iş bitimi ayrıldım.yine yurtdışı da çalışmak isterim.kule vinç ve mobil olarak oprt olarak 35 yıllık birikimimle görev almak istiyorum saygılarımla TLF.0532 559 09 63.

 14. Merhabalar.

  1982-1987 Yılları arasında LİBYA da faliyet gösteren SOYTAŞ holding firmasında TRİPOLİ ve TOBRUK şantiyelerinde nakliye şefliği yaptım.Son 15 yıldır yurt içinde nakliye lojistik alanında çalışan bazı firmalarda nakliye operasyon müdürü ve filo müdürü olarak çalıştım.
  Nakliye sektöründe 30 yıllık bilgi ve tecrübe deneyimlerim sayesinde araç çalıştırma ve şoför çalıştırma performanslarını çok iyi yöneterek mesleki kariyerimin doruk noktasında olduğuma inanıyorum.Şoför portföy’üm oldukça geniştir gerektiğinde yeterli sayıda deneyimli tecrübeli şoför kadrosu oluşturabilirim.Pozizyonumla ilgili açık kadronuz varsa bu açığınızı kapatabilirim şartlar uygun olursa yurt dışında LiBYA veya farklı yurt dışı ülkelerinde çalışabilirim.İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

  Kemal CAN
  Tel..0 533 170 4157

 15. ( Beton pompası operatörü ) ayrıca. Forklift – Hiyap vinç – sepetli vinç – portland vinç operatörü. kulandığım mobil Beton pompası markaları. SCHWING PUTZMEISTER CİFA SERMAÇ JUNJIN ZOOMLION RAYİK. mobil Beton pompasında . 26 . yıl çalıştım ayrıca sabit yer Beton pompasını kulaniyorum . Sürücü belgem var E sınıfı. İş makinası kulanma sertifikam var ayrıca. forklif Hiyap vinç. kullanırım. Ağır vasta şöförüyüm. Hiyap “unıc “zomliyon çift kırmalı .30. tonluk uzaktan kumandalı sistem kulandım. Forklift. “manitou “Bobcat teleskop bomlu kulandım. Rusiyada .12. yıl çalıştım ” kontek inşaat;ta . moskova da kalingırat ta hanti mansiskide noyabriskide çalıştım – Cenk inşaat’ta – sent petresburg ta . 2 . yıl ekipbaşı olarak çalıştım . Esta inşaat;ta soçi ‘de rostof ta gırasnodar da çalıştım. Libiya da STFA inşaat’ta ve Dubai de çukurova Baytur inşaat’ta çalıştım. Türkiyde .14 . yıl inşaat şirketlerin de ve hazır Beton şirketlerinde çalıştım KUS VE SEMİNERLER ” Tatmak . aş . gayrettepe istanbul’da putmayster Beton pompası servisinde mekanik kursu ve seminerini iki ay gördüm çalıştım ayrıca . Teknika . aş . dolapdere de istanbul da şchwing .Beton pompası . servisinde .6. ay mekanik kursu gördüm çalıştım. bu kurslara. 1992. yılında. mesa inşaat tarafında gönderildim. gördüğüm kurs sayesinde meslek hayatımda çok başarılı oldum. Beton pompa arzalar konusunda .ustayım arzayı kendim giderebiliyorum hertürlü arzadan anliyorum . bozulan mekanik parçaları tamirini kendim yapıyorum ihtiyaç duyduğum. mekanik yedek parçaları katolok üzerinde siparişini yapıyorum mekanik konusunda ustayım . oto eletirik konusunda tercübeliyim yurtdışı işi ariyorum . GSM. 0537 854 85 20 – 0539 553 90 13

 16. Merhaba iyi çalışmalar dilerim otelde aşçı olarak çalıştım, vasıfsız ağır inşaat işlerinde çalıştım işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

  Tel:0545-526-2659

 17. 20 senelik toprak işleri altyapı ve yol formeniyim on ülkede çalıştım en son salini impergilo İtalyan firmasında Ethiopiyada çalıştım firmanizda çalışmak isterim

 18. Değerli şefler sizlerle birlikte çalışmak istiyorum beton santral operatörü ve labratuvar teknisyeni olarak yurt içi veya yurt dışında bulunan işyerinde bende sizlere çalışmak üzere şirketiniz de çalışmak istiyorum hızlı çalışan çabuk öğrenirim hızlı çalışır verilen görevleri yerine getirir itiraz etmem herşeyin en iyisini yapmaya çalışırım özenli bir şekilde çalışırım saygılar 05443208700

 19. Merhaba ben Abdullah kaya kamyonu belden kırma operatörüyüm aynı anda Beton mikseri operatörüyüm her türlü harfiyat kamyonunu kullanıyorum tüm belgelerim vardır sizinle yurt dışında çalışmak istiyorum GSM 0505 928 17 73

 20. Merhaba ben Mehmet Gürsoy tarsustan yazıyorum şuan işsizim işarıyorum alüminyum doğrama pvc cephe ustasıyım pvc montaj ustasıyım kaynak işinden anlıyorum 05438545075 işe ihtiyacım var saygılarımla selamlıyorum Allah metal kaynak ustasıyım gazaltı elektrik kaynak ustasıyım işarıyorum işe çok ihtiyacım var saygılarımla selamlıyorum

 21. Kolay gelsin yıllardır yol yapı işlerinde süreklilik arz eden firmalarda çalışıyorum halen Fernas yol yapı aş de iki yıl oldu çalişiyorum kırk ayak kullanıyorum makyolda çalışmak isterim şartlar uygun olursa

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*