Medicana Hastaneleri İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Medicana Personel Alımı

Ülkemizde özel hastaneliğin öncülerinden olan Medicana Sağlık Grubu, doğru teşhis ve tedavi ile dünyanın önde gelen kurumlarıyla eşit hizmetlere sahiptir. Türkiye’nin dört bir yanında şubeleri mevcut olup bunlardan bazıları Sivas, Konya, Avcılar, Çamlıca, Kadıköy, Bursa, Ankara gibi yerlerdedir.

Bunlara ek olarak İzmir, Zincirlikuyu ve Ataşehir hastaneleri de yeni açılacaktır. Medicana aynı zamanda dünyanın farklı ülkelerinde de irtibat ofislerine sahiptir. Bunlar Libya, Romanya, Azerbaycan, Gürcistan, Ukrayna, Türkmenistan, Rusya ve Hollanda gibidir.

Sürekli yatırım yapan Medicana, bu doğrultuda her gün büyümesini sürdürmektedir. İnsan odaklı hizmetleri her yıl birçok hasta ve hasta yakını tarafından tercih edilmektedir.

Medicana İş Başvuru Formu

Medicana’ya iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız hem ilanları takip edebileceğiniz hem de başvuru yapabileceğiniz ilk kaynak kendi sitesidir. Bunun için kurumsal sekmesine girip, insan kaynaklarını seçtikten sonra karşınıza açık duyurular çıkacaktır.

Bunların herhangi birine tıkladığınızda size gerekli tüm bilgiler burada mevcuttur. Uyumluysa müracaat için başvur butonu değerlendirilebilir. Giriş yaptıktan sonra tüm işlemler kısa sürede tamamlanır. Kariyer.net üyesiyseniz, ilgili bilgiler ile giriş sağlayabilirsiniz. Değilseniz veya istemiyorsanız yeni hesap açabilirsiniz.

Medicana İş İlanları

Medicana iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden de başvuru yapılabilmektedir. Bunun için adayların öncelikli olarak kayıt olması, hesabı varsa giriş yapması gerekir. Aksi halde başvuru gerçekleştirilemez. Daha iyi sonuçlar almak istiyorsanız ardından CV güncelleme, yenileme işlemleri gelir.

Bunların tümünü tamamlamak kısa sürecektir. Sonrasında ise başvuru online olarak yapılabilir.

Medicana Açık Pozisyonlar

Medicana’ya yapılan iş başvuruları, profesyonel insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmektedir. Ardından da uyumlu kişilerle irtibat kurularak, gerekli mülakat bilgileri aktarılır.

Eğer kuruma iş başvurusu yapmak istiyorsanız, önce hangi açık pozisyonların olduğu bilinmelidir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1İnsan Kaynakları Sorumlusuİstanbul (Avr.)
2Eğitim Grup Müdürüİstanbul (Asya)
3İş Analistiİstanbul (Asya) Ataşehir
4Depo GörevlisiAnkara
Bursa
İstanbul (Avr.)
İzmir
Konya
Samsun
Sivas
İstanbul (Asya)
5HemşireAnkara
Bursa
İstanbul (Avr.) Avcılar/Bahçelievler/Beylikdüzü
İzmir/Çeşme
Konya
Samsun
Sivas/Merkez
İstanbul (Asya) Kadıköy/Ümraniye/Üsküdar
6Mali İşler Sorumlusuİstanbul (Asya) Ataşehir
7Yazılım Destek Uzmanıİstanbul (Asya) Ataşehir
8Bilgi Sistemleri Uzmanı (Helpdesk)İstanbul (Asya) Ataşehir
9Uluslararası Hasta Hizmetleri YöneticisiAnkara
Bursa
İstanbul (Avr.)
İzmir
Konya
Samsun
Sivas
İstanbul (Asya)
10Süreç Analiz Uzmanıİstanbul (Asya)
11Genel Başvuru-EngelliAnkara
Bursa
İstanbul (Avr.)
İzmir
Konya
Samsun
Sivas
İstanbul (Asya)
12Genel BaşvuruAnkara
Bursa
İstanbul (Avr.)
İzmir
Konya
Samsun
Sivas
İstanbul (Asya)
13Tercümanİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
14Yazılım Geliştirme Uzmanıİstanbul (Asya) Ataşehir
15Proje Grup Sorumlusuİstanbul (Asya) Ataşehir
16Bilgi Güvenliği Sorumlusuİstanbul (Asya) Ataşehir
17Sistem Destek Uzmanıİstanbul (Asya) Ataşehir
18Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisiİstanbul (Asya)

10 yorum

 1. Öncelikle bu işi yapmak için sağlık sektöründe olmak için çok büyük çaba sarf ettim bir çok eğitim görüp sertifikalar aldım.Çalışırken severek isteyerek verimli bir şekilde işime odaklandığım adapte olduğum meslek kendimi tamamen sağlık sektörüne adamak istiyorum çünkü o kadar çok bu sektörde olmak istiyorum ki 11 yıl Dışkapı eğitim araştırma hastanesi etlik semt polk.de çalıştım kendimi çürüttüğümü düşünüyorum ve bu yüzdendir ki sizin bünyenizde çalışmak istiyorum kabul etmenizi,değerlendirmenizi rica ediyorum saygılarımla…

 2. öncelıkle hastanelerde calıstım huzur evlerınde calıstım hasta bakım ı temızlık personelı setıfıkalarım var bilgisayar işletmenlıdı sertıfıkam var yemekhanede de calısabılırım hangı goreve verılırse vardıyalı calısabılırım 4 cocugum var onlara bakmam gerek ıse cok ıhtıyacım var saygılarımla arz ederımmmmm telcep 0537 652 14 27

 3. merhaba oncelıkle hastanenızın ekıbınde calışmaktan zevk alabılcegime eminim daha once bır cok yerde calıstım sertıfıkalarım var bılgısayar kullanmasını bılırım acık ogretim lıse ogrencısıyım lıse bıtırmıs olmalı dıyolar ben bunlara ınanmıyorum ıletısım gucu ıkna kabılıyetı guler yuz onemlıdır iş hayatında şimdiden tesekkur ederım 05303085033

 4. Merhabalar ben Edanur Aslanoğlu özel dora sağlık meslek lisesi 2019 hemşire yardımcılığı bölümünden mezun oldum. 1 yıl stajımı atalar ibni sina hastanesinde yapmış bulunuyorum el becerim iyi olduğundan ötürü beni hemşire olarak gösterdiler hastanenin kapanmasından ötürü yollarımız ayrılmak durumunda kaldı.
  Acil servis,danışma,laboratuvar, acil doktor asistanı, kadın doğum,genel cerrahi,yeni doğan yoğun bakım gibi bir çok bölümde de yer aldım ayriyetten.
     20 yaşındayım tip1 diyabetliyim 15 yıldır ve sağlık konusunda bilgiliyim. Enjeksiyon damar yolu şeker ölçümü Insulin vurumu gibi tecrübelerim mevcuttur.
     Semt olarak yakınız tecrübem var ve kendimi daha da çok geliştirmek istiyorum çünkü mesleğimi çok seviyorum hızlı ve atılganımdır hasta ilişkilerim gayet iyidir güler yüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren biriyim. Gece gündüz nöbet tutabilirim genel cerrahi bölümüde ise hasta bakım personeli olarakta çalıştım  sizinle çalışmakla gurur duyacağımdan emin olabilirsiniz umarım güzel ekibinize katılıp bu güzel yolda da beraber devam edebiliriz..

 5. öncelikle merhaba daha önce temizliklerde çalıştım hasta baktım 4sene ögretmen evinde kat görevlisi olarak çalıştım temizlik serfitikam var 5 aydır iş arıyorum gerçekten hakkıyla yapacagıma inanıyorum sivas/merkez
  tel no/05076202000

 6. Merhaba ben Eray Çilingir 2019 hemşire yardımcısı mezunuyum . Trabzon – Vakfıkebir devlet Hastanesi’nde fizyoterapi,ortobedi,KBB servislerinde çalıştım. Birçok iş elimden geliyor. Öğrenmeye açığım. Mesleği severek yapıyorum. Sizle beraber çalışmak isterim.

 7. Medicana da bir aya yakın hasta refakatçi hizmet verdim fakülte de iki buçuk ay ağır hastalar evlerde hasta hizmeti verdim özel bir okulda mutfak görevlisi oldum medicana hastanesin de mutfak veya temizlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*