Memorial İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Memorial Hospital’da Çalışma Şartları Ve İş İlanları

Memorial Hospital, Türkiye’nin en önde gelen özel hastanelerinden biridir. Her yıl binlerce hasta tedavi görmekte ve çalışanları tarafından en iyi şekilde karşılanmaktadır. Memorial Hospital’da çalışma şartları oldukça iyi olmakla birlikte aynı zamanda iş ilanları açık durumdadır. Peki Memorial Hospital’da çalışmak için nasıl bir süreç yaşanır?

 • Personel Alımı Süreci

Memorial Hospital, iş ilanlarını internet sitesinde ilan etmektedir. İlgili iş ilanlarına başvuru yapmak için internet sitesinden başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunda adınız, soyadınız, iletişim bilgileriniz ve özgeçmişiniz gibi bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. İş başvuruları değerlendirildikten sonra uygun adaylarla görüşmelere davet edilirsiniz. Görüşmelerde tecrübeleriniz, eğitim durumunuz ve çalışma hayatınız hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

 • İstenen Nitelikler

Memorial Hospital, personel alımlarında belirli nitelikleri aramaktadır. Bunların başında tecrübe ve eğitim gelmektedir. Ayrıca çalışmak istediğiniz alanın gerektirdiği belirli özelliklere sahip olmanız da gerekmektedir. Bu özellikler, iş ilanlarına göre değişebilmektedir. İş ilanlarında belirtilen niteliklere sahipseniz, başvurabilirsiniz.

Sosyal Haklar Ve Olanaklar Nelerdir?
Memorial Hospital ‘da çalışmanın en büyük avantajlarından biri sosyal haklardır. Çalışanlarına tam donanımlı bir iş ortamı sunan hastane, işe yeni başlayan çalışanlarına kıdem tazminatı, yıllık izin, SGK ve özel sağlık sigortası fırsatları sunmaktadır. Bunun yanı sıra eğitim imkanları, kariyer fırsatları, yemek ve servis imkanları gibi olanaklar da mevcuttur. Memorial Hospital, çalışan memnuniyetini önemsemekte ve çalışanlarına en iyi koşulları sunmaya çaba göstermektedir.

Memorial Hospital ‘da çalışmak isteyenler, internet sitesindeki iş ilanlarına bakarak başvuru yapabilirler. Hastanenin yüksek standartları olduğundan, çalışan adaylarından da belirli bir standart beklenmektedir. Eğer bu standartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, iş ilanlarına başvurarak güzel bir çalışma ortamında iş fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Personel Alımı Süreci Ve İstenen Nitelikler

Memorial Hospital, sağlık sektöründe Türkiye’nin önde gelen hastanelerinden biridir. Bu hastanede çalışma fırsatı bulmak isteyenler için, personel alımı süreci hakkında bilgi sahibi olmak oldukça önemlidir.

Memorial Hospital personel alımı sürecinde adayların sahip olması gereken bazı nitelikler vardır. Bu nitelikler arasında, branşına göre farklılık gösterse de, ortak olarak dil ve iletişim becerileri, insan ilişkilerinde başarılı olma, takım çalışmasına uyumlu olma, disiplinli çalışma ve uzmanlık alanlarına ilişkin iyi bir bilgi birikimi yer almaktadır.

Posizyonİstenen Nitelikler
HemşirelikDört yıllık bir yüksekokul mezunu olmak, hemşirelik lisansına sahip olmak
Doktorlukİlgili alanda mezun olmak, yeterli lisans ve sertifikalara sahip olmak, iyi bir iletişimci olmak
YöneticilikLiderlik vasıflarına sahip olmak, yönetim tecrübesine sahip olmak, iyi bir ekip yöneticisi olmak

Memorial Hospital, personel alımı sürecinde adayların ilgili pozisyonlara uygun olup olmadığını belirlemek için çeşitli testler uygulamaktadır. Bu testler arasında genel kültür, uzmanlık alanı bilgisi, kişilik envanteri gibi alanlar yer almaktadır.

Eğer siz de Memorial Hospital’ da çalışmak ve bu kaliteli sağlık kurumunda yer almak istiyorsanız, yukarıda bahsedilen nitelikleri taşır ve istenilen pozisyonlar için uygun niteliklere sahipseniz, Memorial Hospital ‘in internet sitesinde yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Sosyal Haklar Ve Olanaklar Nelerdir?

Sosyal haklar ve olanağın neler olduğunu merak ediyor musunuz? İş hayatında çalışanların sosyal hakları oldukça önemlidir. Bu haklar, işçilerin işverenlerine karşı daha güçlü konuma geçmesine yardımcı olur. İşte bu yazımızda Memorial Hospital’da çalışan personellerin sahip oldukları sosyal haklar ve olanağı inceleyeceğiz.

Sosyal HaklarNelerdir?
SGK İşveren HissesiMemorial Hospital çalışanlarının brüt maaşının %15’i, işveren tarafından SGK’ya aktarılır.
Yıllık İzin HakkıMemorial Hospital çalışanları, işe başladığı andan itibaren yılda en az 14 iş günü yıllık izne hak kazanır.
Doğum İzni HakkıMemorial Hospital çalışanları, doğum yaptıklarında 16 hafta ücretli izin kullanabilirler.
İşsizlik MaaşıMemorial Hospital çalışanları, işsiz kaldıklarında belirli bir süre boyunca işsizlik maaşı alabilirler.

Yukarıdaki tabloda belirtilen sosyal haklar Memorial Hospital çalışanlarının en temel hakları arasında yer alır. Bu haklara sahip olan çalışanların iş hayatındaki motivasyonları artar ve daha mutlu bir çalışma ortamı yaratılır.

 • Ücretsiz Yemek Olanakları
 • Çalışanların Ulaşım Olanakları

Bunların yanı sıra, Memorial Hospital çalışanlarına ücretsiz yemek ve ulaşım olanakları da sağlanır. Bu sayede çalışanlar, daha rahat bir çalışma ortamına sahip olur ve iş hayatında daha verimli bir şekilde yoluna devam edebilir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Makine Mühendisiİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Ayaktan Hasta Danışmanı ( Part Time )Antalya
Mekanik TeknikeriAntalya
Ameliyathane Hemşiresiİstanbul (Avr.)
İstanbul (Asya)
Elektrik Mühendisiİstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)
HemşireAnkara
Antalya
Diyarbakır
Dicle
İstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya)
Kayseri
Hemşirelik Hizmetleri Müdür YardımcısıDiyarbakır,
Kayseri
Saha Mühendisiİstanbul (Asya)
Makine Mühendisiİstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya
Mekanik Şefiİstanbul(Avr.)
İstanbul(Asya

Daha Fazla Memorial Sağlık Grup İş İlanı İçin Tıklayınız

28 yorum

 1. Merhaba,
  Ben Gülay KESKİN, hastanenize iş başvurusunda bulunmak istiyorum.5 yıldır hastane tecrübem var.sgk faturalama biriminde çalışıyorum. Numaram: 0531 589 71 77

 2. Merhaba ben Kübra ören hastanenize iş başvurusunda bulunmak istiyorum 2 buçuk yıldır hastane tecrübem var. Yeni doğan çocuk servisi kadın doğum ve ve gyb servislerinde hemşirelik yaptım. Numaram 0554 165 8894

 3. Ben Şeyma uçar , Tıbbı DÖKÜMANTASYON ve sekreterlik bölümünde önlisans okuyorum 2. Sınıf öğrencisiyim . Tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik , ağız ve diş sağlığı , hijyen, eczane asistanlığı sertifikalarına sahibim ,hastanenizde çalışmak istiyorum.05436131018

 4. Merhaba ben Esra Ümüt. Hastaneniz de iş başvurusunda bulunmak istiyorum. Diş hekimi asistani ve tıbbi sekreterlik sertifikam var. Yeni mezunum bundan dolayı da daha önce çalışma imkanım olmadı. Kabul ederseniz hastaneniz de ilk ve son olarak çalışmaktan onur duyarım. Numaram
  05346780395

 5. Merhaba ben Fatmagül Durmuş. Hastaneniz de iş başvurusunda bulunmak istiyorum.Hasta Karşılama ve Yönlendirme
  Hasta Kabul İşlemleri
  Salgın Döneminde Hijyen Kuralları
  Gıda ve Su sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi
  İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı
  Üst Düzey Yönetici Asistanlığı
  Hastane Bilgi Yönetim Sistemi
  Satış Pazarlama Uzmanlığı
  Liderlik Eğitimi
  CV Oluşturma ve Mülakat Teknikleri
  Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği
  alanında sertifikalara sahibim.sağlık yönetimi son sınıf öğrencisiyim.Daha önce okuduğum için çalışma imkanım olmadı.
  Sonuç olarak; özgeçmişimin hastanenize değer katabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmesini rica ediyorum. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.

  İlginize şimdiden teşekkür ederim.
  Saygılarımla;
  Fatmagül Durmuş

 6. Merhaba ben Kübra ören hastanenize iş başvurusunda bulunmak istiyorum 2 buçuk yıldır hastane tecrübem var. Yeni doğan çocuk servisi kadın doğum ve ve gyb servislerinde hemşirelik yaptım. Numaram 0554 165 8894

 7. Ameliyathane personeliyim işşizim cekmeköyde oturuyom 15 senelik amelşyathane tecrübem var arayışınız olursa anadolu yakasına da başlayabilirim tel 0552 609 37 52 tşkür

 8. merhaba ben mizgin saglik yuksek okulu tibbi dokumantasyon ve sekreterlik bolumu mezunuyum kucuklugumden beri hastanenizde çalişma hayalim vardi hastanenize iş başvurusunda bulunmak istiyorum istambul avrupa yakasinda otiruyorum numaram 05462544348

 9. Merhaba Kapodokya üniversitesi Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümü önlisans mezunuyum. Memorial Kayseri Hastanenizde çalışmak istiyorum.
  No/05412755794

 10. Merhaba ben liseden sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum.Acıbadem hastanesinde 8 aydır hemşire yardımcısı olarak görev yapıyorum.Şişli hastanenize hemşire yardımcısı olarak alım yapıyorsanız görüşmek istiyorum.Teşekkürler

 11. Merhaba ben Ramazan 42 yaşındayım 5 senelik hastane tecrübem var Bakım destek personeliyim tüm eğitimlerimi Acıbademde. tamamlamış profesyenel personelim tüm branşlarda servis personeliyim sizinle çalışmak isterim Bahçelievler lokasyonu güzargahıma uygundur tşk ederim

 12. Merhaba ben İstanbul Rumeli üniversitesi ameliyathane hizmetleri sağlık teknikeri mezunuyum (%100 burslu) okudum ameliyathane de staj yaptım çok defa palyatif bakım yönetimi sempozyumu gibi katılım belgelerin var hastanenizde çalışmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim iyi günler.

 13. Merhaba ben Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı mezunuyum Antalya Memorial
  şubenizde çalışmak için başvuru yapmak istiyorum teşekkür ederim

 14. Merhaba İstanbul yeni yüzyıl Üniversitesi sağlık hizmetleri meslek yüksek okulu eczane hizmetleri bölümü yeni mezunum. Bahçelievler şubeniz de hastane eczane teknikeri olarak iş başvurusunda bulunmak istiyorum. İhtiyaç halinde değerlendirmeye almanızı rica ediyorum teşekkürler .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*