Novo Nordisk İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

novonordisk

Novo Nordisk İş Başvuru Formu

Novo Nordisk İş Başvurusu yaparak Novo Nordisk ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Novo Nordisk iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Novo Nordisk, 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de faaliyet göstermektedir. İstanbul merkezli çalışan şirketimiz, yaklaşık 200 çalışanıyla diyabet tedavisi, hemofili tedavisi ya da büyüme hormonu tedavisine ihtiyaç duyan hastaların yaşamlarını iyileştirme kararlılığıyla çalışmaktadır.

Bu üç tedavi alanında lider olmanın gururunu yaşıyor, yenilikçi ilaçlarımız ve destek çözümlerimizle yaklaşık 600,000 hastaya hizmet veriyoruz. Çalışanlarımıza potansiyellerini gerçekleştirmeleri için fırsatlar sunuyor, insanların hayat değiştiren kariyerlere sahip olabilecekleri bir çalışma ortamı yaratmaya çabalıyoruz. Amaçlarımıza ulaşmamıza yardımcı olacak yetenekli bireyleri aramıza katmak istiyoruz.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                    Şehir
Departman Asistanı                   İstanbul(Avr.)
Regional Medical Advisor         Adana
Regulatory Affairs Specialist    İstanbul
Regional IT Project Specialist  İstanbul(Avr.)
Medical Manager                       İstanbul

Novo Nordisk, diyabet tedavisi alanında 90 yıllık yenilikçilik geçmişine ve liderliğe sahip, global bir sağlık şirketidir. Şirket, hemofili tedavisi, büyüme hormonu tedavisi ve hormon replasman tedavisi konularında da lider konumdadır ve ciddi kronik hastalığı olan insanlar için gerçek anlamda fark yaratmayı amaçlamaktadır.

Genel merkezi Danimarka’da bulunan ve 75 ülkede yaklaşık 33,900 çalışanıyla faaliyet gösteren Novo Nordisk’in ürünleri 16 ülkede üretilmekte ve 190’ın üzerinde ülkede satışa sunulmaktadır.

3,800’ün üzerinde çalışanımız dünyanın dört bir yanında araştırma ve geliştirme alanında faaliyet göstermektedir. Novo Nordisk diyabet tedavisinde çığır açan birçok gelişmeye öncülük etmekte ve tedavi edici proteinler üzerine uzmanlaşarak diyabet ve nadir kan hastalıklarıyla mücadele eden insanlara, hayat kurtaran tedaviler sunmaktadır.

Novo Nordisk, operasyonları için istikrarlı bir temel oluşturmak, bilimsel, insani ve toplumsal ilerleme için katkıda bulunmak hedefiyle kurulan Novo Nordisk Vakfı tarafından kontrol edilmektedir. Novo Nordisk B tipi hisseleri NASDAQ OMX Kopenhag borsasında (Novo-B), ADR’leri ise New York Stock Borsasında (NVO) işlem görmektedir.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.