Nuh Beton İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

nuh-beton

Nuh Beton İş Başvuru Formu

Nuh Beton İş Başvurusu yaparak Nuh Beton’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Nuh Beton iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ
Yalın ve modern organizasyon yönetim tarzını benimsemiş olan şirketimiz; hedefimize ulaşabilecek yapıda yaratıcı, iç ve değişiklerin taşıyıcısı olabilecek nitelikteki insan kaynaklarını, tamamen objektif değerlendirme kıstasları ile seçmektedir.İnsan kaynaklarımızın ve her bir çalışanımızın eğitimi ve geliştirilmesi şirketimizde temel bir yönetici sorumluluğu olarak benimsenmiştir.Çalışanlarımızın performans planlarının değerlendirilmesi ile yatay ve dikey atamalarda fırsat eşitliği ve adaletin sağlanması temel prensibimizdir.

Tüm iş yerlerimizde çevre, iş ve işyeri güvenliği ile ilgili mevcut tüzük ve yönetmeliklerde yer alan önlemler alınmakta ve eğitimler aracılığı ile çalışanlarımız çevre ve iş güvenliği konusunda bilinçlendirilmektedir.

Şirketimizin şeffaf ve yalın organizasyon yapısı içerisinde tüm çalışanlarımız sorun istek ve önerilerini üst kademelere rahatlıkla iletmektedirler. Bu doğrultuda manyetik ortam ve baskılı materyaller (iletişim panoları) kullanılmakta, yönetim kararları ile firma içi faaliyetler gibi konularda bilgi akışı ve güncelliği sağlanmaktadır.

Ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlar ve sektördeki teknik ve idari gelişmeler takip edilerek, OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi ve TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ , TS ISO 9001, TS ISO ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ 50001 kalite güvence yönetim sistemi kapsamında değerlendirilerek, güncellenmektedir. Bütün gelişmeler eğitim ve bilinçlendirme programları ile çalışanlarımıza ve taşeronlarımıza duyurulmakta ve çalışanların katılımı sağlanmaktadır.

Açık  Pozisyonlar 

Tarih            Pozisyon            Şehir/Ülke             Firma Adı

26.06.2014 Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) NUH BETON SAN. A.Ş.
24.06.2014 Kimya Mühendisi Kocaeli NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş.
24.06.2014 Üretim Mühendisi Kocaeli NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş.
24.06.2014 Fizik Laborantı Kocaeli NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş.
24.06.2014 Kimya Laborantı Kocaeli NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş.
24.06.2014 Teknik Ressam Kocaeli NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş.
24.06.2014 Elektrik Mühendisi Kocaeli NUH ÇİMENTO SAN. A.Ş.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

1 yorum

  1. yemekhanede veya temıslık bolumunde elemana ıhtıyac varsa ararsanız sevınırm kendım körfezde ıkamet edıyorum bımsanda bır yıldan fazla calıstım stfa tupras santıyesınde ıs bıtımı nedenıyle ayrıldım suan bostayım yardımcı olursanız sevınırım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.