Ocelott İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ocelott-logo

Ocelott İş Başvuru Formu

Ocelott İş Başvurusu yaparak Ocelott ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ocelott iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ocelott:
Araştır – Tasarla – Hissettir

Ocelott, bir etkileşim tasarımı ve iletişim danışmanlığı ajansıdır. Sektörde uluslararası markaların dikkatini çekmiş olan ekip, tecrübesini Ocelott ismi altında markalaştırmıştır.

Ocelott, kadrosunda son derece yetkin iletişim ve etkileşim tasarımı uzmanları barındırarak multidisipliner bir anlayışla yönetilmektedir. Ekibin içinde yer alan akademik kadro Türkiye’de bilimsel alanda da etkin çalışmalarına halen devam etmektedir.

Aynı kadro Türkiye’de örnekleri sınırlı olan akademi özel sektör işbirliği konusunda yürüttükleri çalışmalarla tüm işlerini bilimsel zemin üzerinde inşa etmeye özen göstermektedir.

İnsan Kaynakları

Ocelott, çalışanlarına rahat, kendilerini iyi hissedebilecekleri bir çalışma ortamı sunar. Çalışanlarını plazaların, apartman ve iş yerlerinin kasvetli havasından uzaklaştırarak işlerine verimli şekilde konsantre olmalarını sağlar.

Sektörde uzun yıllar boyunca acı ve tatlı şekilde kazanılmış bilgi birikimi her gün her saniye çalışanlarla paylaşılır. Hem çalışılır hem de öğrenme süreci devam eder. Kendini öğrenme ve geliştirme konularında istekli hisseden ve yeterli kriterlere uygun olan herkes için ideal bir iş yeri ve okuldur aynı zamanda.

Ocelott, çalışanları arasında ayırım yapmaz; herkes eşittir ve herkesin söz hakkı vardır. Ocelott, çalışanlarına değer verir. Fikirleriniz, önerileriniz, sıkıntılarınız her zaman önemsenir ver değerlendirilir. Bir takım şeklinde hareket edilir. Bu Ocelott’un başarısının sırrıdır aynı zamanda.

Takımdaki yerinizi almak için şu andaki açık pozisyonlarımızı inceleyebilir ve buraya tıklayarak genel iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.