Odeabank Güvenlik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

odeabank

Odeabank Güvenlik Görevlisi İş Başvuru Formu

Odeabank İş Başvurusu yaparak Odeabank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Odeabank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Odeabank’lı Olmak

Günümüzde rekabetçi çalışma hayatında, mesleki gelişimin sürekliliği büyük önem taşır. Odeabank, Grup stratejisi ve iş ihtiyaçları doğrultusunda çalışanlara, şirket içi farklı kariyer imkanları sağlamak için içerden işe alım, tayin, terfi, görevlendirme ve uluslararası görevler sağlayarak çeşitli kariyer gelişim olanakları sunar.

Beceri ve yetkinlikler çerçevesinde, çalışanların gelişimlerini destekleme, potansiyellerini kişiye özel yatırımlarla ortaya çıkarmalarını sağlama ve kariyer imkanlarını zenginleştirme odağıyla kariyer yönetimi ve planlaması yapılır.

Etkin bir yetenek yönetimi stratejisiyle çalışanlara başarılı bir kariyer yolu oluşturmak için destek verilirken, aynı zamanda Odeabank’ın ilerleyen süreçlerdeki başarılarında aktif rol üstlenebilecek bireyler geleceğe hazırlanır.

İşe Alım Süreci

Odeabank’ta tüm seçme ve işe alma süreçleri, söz konusu pozisyonun gerekliliklerini en yeterli şekilde karşılayacak olan eğitim, deneyim, yetkinlik ve donanıma sahip olan adayı işe almaya yöneliktir. Hızla büyüme ve gelişmeye bağlı olarak ortaya çıkacak açık pozisyonlar çeşitli kariyer portallerinden duyurulur.

Başvurular titizlikle değerlendirilir, pozisyonun özellikleri ve gerekliliklerinin karşılanması durumunda, adaylarla doğrudan iletişime geçilir.

Başvurmak için tıklayın.

4 yorum

  1. sılahlı ozel guvenlık kartına sahıbım 2018 e kadar surelı gebze kocelınde ıkamet edıyorum sızınle calısmak ısterım 1.5 yıldır guvenlık sektorundeyım
    bana ulasabılırsenız sevınrım 05419119654 lıse mezunuyum askerlıgımı sırnakda bıtırdım aranızda olmakdan memnun kalırım

  2. MERHABALAR BEN 1987 ŞANLIURFA MERKEZ DOĞUMLU 179 BY 72 KĞ AĞRLIGINDAYIM DIŞ GÖRÜNÜŞÜME ÖZEN GÖSRERİM SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİBİM E SINIFI EHLİYETİM VAR İNSAN KAYNAKLARI SERTİFİKAM BULUNMAKTADR ASKERLİK DURUMUM YAPILDI UYGUN GÖRDÜYSENİZ ARANIZDA OLAMKTAN GURU DUYARIM SAYGILARIMLA ARZ EDERİM 0542 675 02 86

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.