Osmaniye Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

osmaniye-belediyesi

Osmaniye Belediyesi İş Başvuru Formu 2021

Osmaniye Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Osmaniye Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Osmaniye Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Osmaniye Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Osmaniye Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Osmaniye Belediyesi 2021 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Bağlı ilçeler
Bahçe · Düziçi · Hasanbeyli · Kadirli · Sumbas · Toprakkale

Osmaniye Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.osmaniye-bld.gov.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

12 yorum

  1. marhaba ben loder operetoruyum d g ehlıyetım 15 yıllık ıs tecrubem otto yolda barajlarda goletlerde calıstım soforlukde yabarım sızlerle calısmak ısterım 0543 597 61 81

  2. MERHABALAR 12.02.1991 OSMANİYE DOĞUMLUYUM 2011 OSMANİYE KORKUT ATA UNIVERSTESI ELEKTRONIK MEZ [MYO]ONLISANS ASKERLİĞİMİ 14.12.2014 TARIHINDE BİTİRDİM YANI YENI GELDIM SERTIFAKALARIM BİLGİSAYARPROGRAMI VE ASKERIYEDEN Y\S ITFAIYE SERTİFAKAM VAR İŞ ARIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM GEREGIN YAPILMASINI ARZ EDRİM. TEL 0541 398 61 13

  3. 12 yıldır özel sektörde çalışmaktayım. Word- excel kullanabiliyorum.Selçuk Üniversitesi İşletme fakültesi mezunuyum.Uygun görülen departmanlarda çalışabilirim.

  4. ibrahim halil yagmur osmaniyede oturuyorum 1985 dogumluyum E a2 ehliyetim var osmaniye imam hatip lisesi mezunuyum kaynak işlerinden anlarım osmaniye belediyesinde uygun görülen bölümlerde çalışmak istiyorum 0544 292 67 23

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.