Otokoç İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

OTO KOÇ HAKKINDA

Merhum Vehbi Koç tarafından, 1928 yılında Ankara’da “Ford Motor Company” acenteliğinin alınmasıyla, Koç Holding’in ilk otomotiv sektörü yatırımı olan Otokoç Otomotiv’in temelleri atılmıştır.

Otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında müşterileriyle buluşturan, Türkiye’nin lider otomotiv perakendecisi, araç kiralama ve araç paylaşımı şirketi Otokoç Otomotiv; otomotiv perakendeciliğinde Otokoç, Birmot, Otokoç Sigorta, Otokoç Parça, Otokoç İkinci El, Lastick; araç kiralamada Avis, Avis Filo, Budget, Zipcar ve Payless markalarıyla faaliyet göstermektedir. Otokoç Otomotiv, Türkiye dahil 9 ülkede hizmet vermektedir. Yurt dışında faaliyette bulunduğu ülkeler; Yunanistan, Ukrayna, Macaristan, Azerbaycan, Kazakistan, Gürcistan, Kuzey Kıbrıs ve Kuzey Irak’tır.

Kurulduğu günden beri, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutan Otokoç Otomotiv, “Ulaşım çözümleri sunan, yenilikçi, küresel yol arkadaşınız olma” vizyonu ile müşterilerine en kaliteli ve en yenilikçi hizmeti sunabilmek için her alanda kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

Günümüzde de firmanın güncel personel alımları mevcuttur.

AÇIK İŞ POZİSYONLARI:

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

12 yorum

  1. ben barış kaplan ankara 1983 dogumluyum sizinle calışmak ıstıyorum benım e/d ehlıyetım var src2 src4 pıskoteknık ve dıjıtal ehlıyetım var suanda harfıyet kamyon şöförlugu yapıyrum 544 662 23 95

  2. otomotiv sektöründe kendimi bildim bileli calışıyorum hani derler ya çekirdekten yetişme diye işte tam beni tarif ediyorlar.ben 41 yasındayım sürücü belgem var ustalık ve usta eğiticilik belgelerim var oto kaporta ustasıyım montaj kaynak fabrikada her işi yaparım SAYGILARIMI sunar sizinle çalışmak isterim. tel.05366344512.

  3. istanbul bağçılar endüstri meslek lisesi elektronik mezunuyum.%40 engelli raporum var.sağlık sorunum yok.10 yıldır hiçbir şeyim yok.büro personeli görevi yaptım.stok takibi,veri girişi gibi işlerde bulundum.sorumluluk almayı seven bir yapım vardır.saygılarımla
    tel:0533 666 15 30

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.