Özel Anadolu Hastaneleri İş Başvuru ve İş İlanları 2024

Özel Anadolu Hastaneleri

1993 yılında; Kemer Bölgesinde ‘Özel Kemer Klinik’ adıyla hizmet vermeye başlayan; 1997 yılında ilk hastanesini “kalitede insan boyutu” hedefi ile yine Kemer Bölgesinde hizmete açan Anadolu Hastaneleri, yıllar içerisinde Antalya Bölgesinde ortaya çıkan gerek turizm sektörünün gerekse yerli halkımızın ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak Belek, Antalya Merkez, Side, Alanya, Serik ve Lara bölgelerinde olmak üzere toplam 7 hastanesini hasta memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile hizmete sunmuştur. Antalya Anadolu Hastaneleri olarak, 1993 yılında adım attığımız bu yolda Antalya’nın önemli bir ihtiyacına cevap veren kapsamlı ve ileri teknoloji ile donatılmış ilk sağlık kuruluşu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Özel Anadolu Hastanesi Personel Alımı

1993 yılının mart ayında faaliyetlerine başlayan Anadolu Hastanesi, tecrübeli kadrosu ile tercih edilen marka olmayı amaçlamaktadır. Radyoloji, laboratuvar, yoğun bakım ünitesi, yataklı hasta servisi, ameliyathane ve daha birçok birimi vardır. Bunlar kapsamında hastalara gereksinim duyduğu çözümler sağlanmaktadır.

Genç kadrosu hasta ve hasta yakınlarına hastaneye girdikleri andan itibaren güler yüzlü hizmetler vermektedir.

Özel Anadolu Hastanesi İş Başvuru Formu

Özel Anadolu Hastanesi yaptığı yatırımlar ile hastalara dünyada en son teknolojiye sahip tanı, tedavi ve teşhis yöntemlerini sunmaktadır. Bu doğrultuda hızlı bir şekilde büyümekte olan kurum, bu süreçte yeni personellere de gereksinim duymaktadır.

Bu nedenle yılın farklı zamanlarında işe alımlar sağlamaktadır. Bunlar sadece doktor ve hemşire gibi tıbbi kadrolara yönelik değil, destek ve idari kadrolara yönelik de gerçekleşmektedir. İşe alımlar hakkında kendi sitesinde ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Özel Anadolu Hastanesi İş İlanları

Özel Anadolu Hastanesi, bünyesinde bulunan herhangi bir pozisyona alım gerektiğinde gerekli ilanları vermektedir. Böylece iş arayan insanlara da büyük fırsatlar çıkmaktadır. Bunları değerlendirmek, başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız yenibiris.com üzerinden son ilanlara erişebilirsiniz.

Özel bir hastane olması sebebiyle duyurular buradan verilebilmektedir. Adayların başvuru için buraya kayıt olması, ardından özgeçmişini güncellemesi gerekir. Bu işlemlerin tamamlanması ardından yalnızca güncel duyurulara müracaat edilir.

Özel Anadolu Hastanesi Açık Pozisyonlar

İş başvurusu yapabilmek için açıkta ilan olması, kurumun o esnada işe alımları yapıyor olması gerekir. Her ilanın son başvuru tarihi olduğu için adayların güncel takipte bulunması, kendi bilgi ve yeteneklerine uygun ilanlar gördüğünde hemen işlem yapması gerekir.

İşe alım yapılabilecek çok sayıda pozisyon olsa da bundan daha da önemlisi CV’nizin bununla uyumlu olmasıdır.

28 yıllık bu yolculukta, kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini ulaşılabilir koşullarda, tüm yerli ve yabancı hastalara sunmuş olmanın gururunu taşımaktayız.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Tıbbi Kayıt ve Arşiv UzmanıAntalya
Serik
2Yabancı Sigortalar UzmanıAntalya
Merkez
Alanya
Aksu
Kemer
Manavgat
Serik
Kepez
Konyaaltı
Muratpaşa
3Teknik Hizmetler UzmanıAntalya
Aksu
Kepez
Muratpaşa

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*