Özmaya İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Özmaya Personel Alımı ve İş Başvurusu

Özmaya sürekli olarak personel alımı yapmaya ve açık pozisyonları doldurmaya devam ediyor. İnsan Kaynakları departmanınca sürekli olarak iş ilanı yayınlayan dev şirket hakkında bilgi sahibi olmak ve iş başvuru formuna ulaşmak için alttaki makalemize göz atabilirsiniz.

Özmaya hakkında

160 yılı aşkın bilgi birikimiyle maya endüstrisinde global bir referans olan Lesaffre, global tecrübesini 1992 yılında Türkiye’ye taşımış ve Özmaya adıyla Türkiye’de lider firma haline gelmiştir. Ceyhan ve Amasya üretim tesislerinden sonra 2015 yılında bünyelerine kattığı Lüleburgaz üretim tesisi ile çalışan sayısı 600’ü geçmiştir. Dünya ekmekçilik sektörünün referans oyuncusu olarak vizyon belirleyen ve bu yönde hareket eden dev Özmaya Lesaffre’yi geleceğe taşımayı hedeflemektedir.

Özmaya insan kaynakları politikası

Lesaffre Grup’un Türkiye’deki kuruluşu olan Özmaya insan kaynaklarının doğru kullanımına oldukça önem vermekte ve en değerli yatırımın insan olduğuna inanmaktadır. Organizasyonel başarının anahtarı olarak insanı gören dev şirket insan kaynakları politikası şu şekildedir:

“Rekabette fark yaratmanın en temel ilkesi, bireylerin sahip olduğu nitelikleri, firma ve birey yararına kullanarak iki yönlü fayda sağlayabilmektir.”

Özmaya iş başvuru formu

Özmaya iş başvurularını çeşitli kariyer siteleri üzerinden yayınlamakta ve kendine uygun adayları bu sitelerdeki özgeçmişe göre değerlendirmektedir. Bu nedenle başvurmak istediğiniz kariyer sitesinde detaylı bir şekilde özgeçmiş oluşturmalı ve karşı tarafı etkileyecek bir ön yazı yazmalısınız. Bu sıraladıklarımız sizi diğer adaylardan çok daha ön plana çıkaracak ayrıca kariyer sitesi sizi işveren ile uyumlu gösterecektir. 

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Import Operations Specialistİstanbul (Asya)
Kadıköy
İnsan Kaynakları UzmanıKırklareli
Lüleburgaz
İK Analitiği Uzman Yardımcısı Kırklareli
Lüleburgaz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*