Penti iş Başvurusu ve İş İlanları 2022

Penti İş Başvuru Formu

Penti İş Başvurusu yaparak Penti’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Penti iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Markamızın öyküsü 1950 yılında Mois ve Yasef Kariyo kardeşler tarafından kurulan iki ayrı şirket ile başladı. Ülkemizde sanayileşmenin sınırlı olduğu bu dönemde, iki girişimci kardeşin güçlerini tek çatı altında birleştirmesi hepimiz için önemli bir dönüm noktası oldu. 1970 yılında Öğretmen Çorap adını alan markamız, bir yıl sonra İstanbul Bayrampaşa’da kurulan ilk üretim tesisimizle birlikte gelişmeye devam etti. Marka ismimizin Öğretmen Çorap olarak değiştirilmesi ise, o dönemde Türkiye’de ince kadın çorabını genellikle öğretmenlerin tercih etmesine dayanıyordu.
Staj
Kış ve yaz dönemi için staj yapma zorunluluğu bulunan, meslek yüksek okulu ve meslek liseleri öğrencileri için, ik@penti.com.tr adresinden mağazalarımız ve merkez kadromuz için staj başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Tam Zamanlı (Full time) / Yarı Zamanlı (Part-time)
Güneşli merkez ofisimizde ve Çorlu Fabrikamızda sadece tam zamanlı çalışma imkânımız bulunmaktadır. Mağazalarımızda ise hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı çalışabilme imkânı bulabilirsiniz. 

İş olanakları için, Kariyer.net ve Secretcv ‘den açık pozisyonlarımızı takip edebilir ya da ik@penti.com.tr adresine, merkez ofis pozisyonlarına başvuru yaptığınızı belirterek CV’lerinizi gönderebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar 

NoPozisyonlarLokasyon
1Satış Danışmanıİstanbul
Beylikdüzü
2Satış Danışmanıİstanbul
Göktürk Cad.
3Satış Danışmanıİstanbul
İstinyepark Avm
4Satış Danışmanıİstanbul
Nişantaşı Cd
5Satış Danışmanıİstanbul
Maltepe
6Mağaza Sorumlusu Siirt
Park Avm
7Mağaza MüdürüAdana
Baraj yolu Cd
8Business Analyst ( SAP Hybris)İstanbul (Avr.)
Şişli
9Satış DanışmanıAnkara
10Mağaza Sorumlusu Gaziantep11 yorum

  1. İşbaşvurusunda bulunmak istiyorum ama size ulaşamıyorum. Sadece kariyer.net ten form doldurabiliyorum. Ormanda bi sonuç çıkmıyor lütfen yardımcı olurmusunuz.

  2. Merhaba daha önce shaya mağazacılık 4 yıl çalıştım evlilik nedeniyle ayrıldım penti de çalışmak istiyorum ozdilek park personel açığımız varsa cv degerlendirebilirmisiniz tesekkurler

  3. 10 yıldır mağaza sektöründe çalışıyorum. satış danışmanlığı, mağaza yöneticiliği, reyon şefliği, mağaza müdürlüğü, kasa sorumlusu görevlerinde bulundum sizin firmanızda penti de çalışmak istiyorum izmit ncty ve diğer mağazalarınızda personele ihtiyaç olursa çalışmak istiyorum

  4. 10 yıldır mağaza sektöründe çalışıyorum. satış danışmanlığı,mağaza yöneticiliği, reyon şefliği,mağaza müdürlüğü, kasa sorumlusu görevlerinde bulundum.sizin firmanızda pentide çalışmak istiyorum.izmit ncty veya diğer şubelerinizde personele ihtiyaç olursa çalışmak istiyorum.
    0538 037 90 27

  5. 3 yıldır fethiye ambar giyim magazasinda calismaktayim hala devam ediyorum ama hedeflerim idaellerim var ve burada olmak son geldigim nokta magaza sorumlusu ve kasa sorumlusu bunun otesi yok burada benim satis tecrubem ve kasada guvenirligim tam 3 senedr burada kalmamin gostergesidir fethiyede en zor sartlarda ve en sure calisan tek kisiyim ve eger bana guvenir beni ararsaniz cok sevinirim aydin, kusadasi, denizli ve antalya buralarda calisabilirim sizi asla yari yolda birakmam 05380832105

  6. merhaba kuşadasında yaşıyorum 2006-2014 arası koçtaşta general satış görevlisiydim firma küçülmeye gittiği için beni çıkartmak zorunda kaldılar.çıktıktan hemen sonra avm 5m migrosta tekstil satış görevliligi yaptım tam kadroya kalıcakken orta son sınıftayım bu yüzden kalamadım yalnız müdür benden memnun kaldığı için çerez bölümüne geçittirdi son sınıfı ver ben seni kadroya alıyım dedi yanlız çerezde 2 ay çalıştım ve çıkmak zorunda kaldım nedeni yanımda benim gibi çalışan bir eleman daha vardı yanlız bana bira patronluk yaptığı için bırakmak zorunda kaldım şu anda iş arıyorum beni ararsanız sevinirim tlfon numaram 0507 951 18 94

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*