Petrol Ofisi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Petrol-Ofisi-logo

Petrol Ofisi İş Başvuru Formu

Petrol Ofisi İş Başvurusu yaparak Petrol Ofisi’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Petrol Ofisi iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İK Politikamız

Petrol Ofisi olarak İK politikamız, en önemli kaynağımız olan çalışanlarımızın yeniliklere açık, yaratıcı, dinamik, değişimleri yönetebilen, katma değer üreten, ekip çalışmasına yatkın, müşteri odaklı ve çevreye duyarlı olarak etkinliğini ve verimliliğini en üst seviyeye çıkaracak insan kaynakları sistem ve süreçlerini geliştirerek, sürdürülebilir ve yüksek performansa ulaşmaktır.
İşe Alım Sürecimiz… Doğru İşe Doğru İnsan…

Petrol Ofisi tüm işe alım süreçlerinde; iş kriterlerine / yetkinliklerine uygun çalışan ve yönetici seçimi metodu uygulanmaktadır. Bu çerçevede doğru işe doğru çalışan ilkesiyle hareket ederek, pozisyona uygun eleman alımı gerçekleştirmektedir.

Bunun yanı sıra çalışanın; ekip çalışmasına önem veren, yeniliklere açık, değişimi yönetebilen, yaratıcı, dinamik, motivasyonu ve kararlılığı yüksek, iletişim becerisi kuvvetli, stratejik ve vizyoner bakış açısına sahip olunması beklenmektedir.

Hedefimiz; sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, kabiliyetli, yetkin, yaptığı işte mutlu, yüksek performanslı, iş performanını artırmaya gayretli çalışanlarla, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması ve sürdürülmesidir.

Performansı Destekleme Süreçlerimiz…

Petrol Ofisi Performans Yönetimi Süreci’nin amacı bireysel ve takımların performanslarının geliştirilmesi yoluyla yüksek performanslı kazanan bir kurum kültürü yaratmaktır. Çalışanlarımız iş hedeflerini gerçekleştirmeleri, şirket önceliklerine katkı, liderlik, sorumluluk alma, takım çalışmasına uygun tavır ve davranışlar konularında değerlendirilmektedir.

Performans yönetimi sayesinde, Şirketimiz hedefleri ile çalışanlarımızın bireysel hedeflerini bütünleştirerek, çalışanlarımızın bireysel olarak yarattıkları değer, ortak amaçlar ve hedefler doğrultusunda yönlendirilmektedir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Financial Controller İstanbul(Avr.) Petrol Ofisi A.Ş.
Compensation & Benerfits Manager İstanbul(Avr.) Petrol Ofisi A.Ş.
Müşteri Hesapları Sorumlusu İstanbul(Avr.) Petrol Ofisi A.Ş.
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) Petrol Ofisi A.Ş.
Media Relations Expert İstanbul(Avr.) Petrol Ofisi A.Ş.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.