Peugeot İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

peugeot-is-ilanlari

Peugeot İş Başvuru Formu

Peugeot İş Başvurusu yaparak Peugeot’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Peugeot iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Peugeot Türkiye’de çalışmak

SEÇME VE YERLEŞTİRME

İşe alımlarımızda, Peugeot  kurum kültürüne ve pozisyona özel yetkinliklere sahip en uygun adayı Peugeot Türkiye’ye kazandırmayı hedefleriz. Şirketimize yapılan tüm başvurular veritabanımıza kaydedilir. Açık pozisyonlar için, mevcut iç kaynaklardan,  çalıştığımız kariyer portallerinden veya danışmanlık şirketleri ile ortak çalışmalar yürütülerek gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturularak işe alım süreci başlatılır. Seçme ve yerleştirme sürecinde, açık pozisyonlarımızın niteliklerine göre “Değerlendirme Merkezi” çalışmaları veya çeşitli testler de uygulanır. Pozisyon için en uygun bulunan aday ile referans ve teklif sürecine geçilirken, süreçte devam edemeyen adaylara e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır. Seçme yerleştirme süreci sonrasında mevcut pozisyona değerlendirilemeyen adayların özgeçmişleri 1 yıl boyunca uygun olabilecek diğer pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veritabanında saklanır.

Çalışanlarının bir kısmını yeni mezunlar arasından giriş pozisyonlarında istihdam eden Peugeot, üniversitelerde  düzenlediği etkinlikler ile öğrenciler ile sıcak ilişkiler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Üniversitelerin düzenlediği kariyer etkinliklerine katılmanın yanı sıra, öğrencilerin kendi gelişimlerini arttırmayı da sağlayan vaka çalışması gibi  çok sayıda etkinlik düzenlemektedir.

Açık pozisyonlara ulaşmak için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.