Pfizer iş Başvurusu ve İlanları

pfizer

Pfizer İş Başvuru Formu

Pfizer İş Başvurusu yaparak Pfizer’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Pfizer iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Pfizer, 150 yıldır, insanların daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmesi amacı ile yenilikçi ürünler keşfederek ve geliştirerek tıbbın hizmetine sunuyor. 150’ye yakın ülkede 100 bini aşkın çalışanı ile dünyanın en büyük ilaç şirketi olan Pfizer, ilaçlar, aşılar, sağlık ürünleri, beslenme ve hayvan sağlığı alanlarındaki güçlü ürün portföyü ile daha sağlıklı bir dünya için çalışıyor. Pfizer Türkiye olarak biz de, 1957’den beri bu köklü yapının içinde aynı hedef doğrultusunda, hastalıklardan koruma sağlamak ve toplumun en önemli ihtiyaçlarını karşılayacak tedaviler sunmak, böylelikle daha sağlıklı bir Türkiye yaratmak için çalışıyoruz.
Türkiye organizasyonu olarak, Kafkasya ve Orta Asya ülkelerinin bulunduğu (Kazakistan, Özbekistan, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Kırgızistan, Tacikistan ve Türkmenistan) toplam 8 ülkenin yönetim merkezi olarak görev yapıyoruz. Türkiye’de pazara sunulan ürünlerimizin %77’sini yine Türkiye’de üretiyor, üretimimizin %11’ini ihraç ederek, ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Yılda yaklaşık 11 milyar dolarlık bir kaynak ile ilaçta dünyanın en çok Ar-Ge yatırımını yapan bir şirket olarak, Türkiye’nin özellikle ileri teknolojili ilaç Ar-Ge ve üretim yatırımları için önemli bir çekim merkezi olmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor, ülkemizdeki Ar-Ge ortamının gelişmesi üniversitlerle işbirlikleri, bilim insanlarına yönelik eğitimler ve deneyim yatırımları içeren çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

2 yorum

  1. merhaba ben altun kızılay 1977 istanbul kartal dogumluyum evliyim 1oglum var.maltepede oturuyorum.paketleme işinde çalışmak istiyorum.hiç deneyimim yok işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.kolay gelsin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*