P&G Türkiye İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

procter-gamble

P&G Türkiye İş Başvuru Formu

P&G Türkiye İş Başvurusu yaparak P&G’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda P&G Türkiye iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

P&G; çalışanları, markaları ve değerleri ile bir bütündür. Bu yüzden çalışanlar, şirketin en önemli varlığıdır ve şirketin büyüyen başarısının temelidir. İçeriden terfi sistemiyle gelişen P&G çalışanları, dünyadaki tüketicilerin yaşamlarını küçük ama anlamlı adımlarla iyileştirmeye odaklanarak bugün ve gelecek için çalışıyorlar.

Lider yetiştirmek, içten terfi sistemimizin temelidir.
İçten terfi sistemimizle geleceğin liderleri konumuna gelecek dünyanın dört bir yanındaki çalışanlarımızı geliştirmek için disiplinli ve sistemli  programlar izleriz.

P&G’de işe alım pozisyonlar için değil kariyerler için yapılmaktadır. P&G’de hangi bölümde olursa olsun, tüm çalışanlar başlangıç seviyesinde kariyerlerine başlar. P&G’nin kendi kültürüyle ve teşvik edici insan kaynakları uygulamaları ile yükselip, yönetici hatta organizasyonlarının liderleri konumuna gelirler; çeşitli ve zengin görevlerle gelecekteki liderlik görevlerine hazırlanırlar.

Şirketimizin bu özelliği nedeniyle her yıl binlerce kişi P&G pozisyonlarına başvurmaktadır, P&G üniversite mezunları için ideal şirketlerden biri olarak görülmektedir. P&G’ye yapılan başvurular adil işe alım sistemi çerçevesinde değerlendirilir, kanıtlanmış standart adımlardan geçen adaylar P&G pozisyonlarında başlamak için ilk adımlarını atarlar.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

22 yorum

 1. ben şuan konsantre fabrikası labaratuarında çalıkşmakteyım iş deyişikliği yapmak istiyorum zn cu au ag as hg analizlerini çok iyi bilmekteyim aramanızı bekliyorum 0542 427 15 10

 2. üretim ve forklift operatörüyüm. 23/11/2014 tarihinde ünilever ile sözleşmem bitmiştir. toz bölümünde dolum operatörüydüm.P&G firmasında sizlerle çalışmak isterim.

  tel : 0533 314 16 25(başvuru veya mülakat için kiminle görüşmem gerekirse yardımcı olmanızı rica ederim.)

 3. Sayın ilgili

  Egitim geçmişime ve kişisel özelliklerime uygun, şirketinize değer katabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum. Şirketinizin yaptığı büyük projeleri yakından takip etmekteyim. Özgeçmişimin, yeteneklerimin iş tanımınıza
  şirketiniz bakış açısına uygun olduğunu düşünüyorum.

  2008 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi ön lisans bilgisayar programcılığı mezunuyum.2014 Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi 4 sınıf öğrencisiyim.Satış ve pazarlama konusunda 4 yıl tecrübem bulunmaktadır.Bu dört yıl içersinde kendimi ilgili bölümlerde geliştirme imkanı buldum.
  Kısa vadede eğitim geçmişimin ve kişisel özelliklerimin yardımıyla şirketinize değer katmayı, uzun vadede ise aldığım eğitim doğrultusunda ikili insan ilişkilerinde başarılı, yaptığı işlerle kendinden söz ettiren ve her zaman gelişen teknoloji ışığında kendini sürekli yenileyen bir satış temsilcisi olmak.

  Ekteki özgeçmişimin şirketinize değer katabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmesini rica ediyorum. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.

  İlginize şimdiden teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  Üzeyir GÜLAŞTI
  KİŞİSEL BİLGİLER

  Ad,Soyad : Üzeyir Gülaştı
  Adres :
  Karşıyaka Mahallesi Nevşehir Sokak No:14 Daire:5 CANİK/SAMSUN

  Telefon : 05457792555
  E-mail : uzeyir.gulasti@gmail.com
  Cinsiyet : Erkek
  Doğum tarihi : 10.10.1984
  Medeni durum : Bekar
  Uyruk : T.C
  Sürücü Belgesi : B (18_12_2003)
  Askerlik Durumu : Yapıldı (30_08_2009)
  EĞİTİM BİLGİLERİ

  10/2010 – 08/2014 Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi(4’üncü sınıf)
  10/2006 – 07/2008 Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Ön lisans
  Bilgisayar Proğramcılığı
  06/2002_07/2005 Çarşamba Anadolu Ticaret Meslek Lisesi_ Bilği İşlem

  İŞ DENEYİMİ

  Ağaçlı AŞ JTI Tütün Ürünleri Samsun Disribütörü Satış Temsilcisi2011-2012
  Samsun ve ilçelerinde satış temsilcisi olarak bölgedeki bayilerin ziyareti ve ürünlerin direkt satışından sorumlu olarak çalıştım.

  Link Gıda Paz.San.Tic.Ltd.Şti Ülker Samsun Disribütörü Satış Temsilcisi.2012-2014
  Samsun ve İlçelerinde soğuk satışta satış temcilsi olarak, haftalık 200 müşteriye hitaben düzenli ziyeretlerde bulunarak hedefler doğrultusunda satış gerçekleştirmek.2 yıla aşkın süre içersinde piyasadaki ulaşılmamış müşteriler ile bağlantı kurarak portföye katılmasını sağlayarak satişlarımın gerçekleşmesinde büyük katkı sağlamıştır.

  BİLGİSAYAR BİLGİSİ

  * Word – Excel – Powerpoint * İnternet * 10 parmak F klavye
  REFERANSLAR
  Hakan BIYIK : Rekor Gıda AŞ (Bölge Müdürü) cep(0533)(2852444)
  Kubilay GENÇ : Rekor Gıda AŞ (Bölge Şefi) cep(0533)(5005343)
  Kadir AYDIN :Link Gıda Ltd.Ştı (Samsun Bayi Müdürü) (0549)(7367908)
  KARİYER HEDEFİ
  Beni istindam eden firmanın başarıya ulaşması için çalışmak ve kendi kişisel gelişimimi sağlamak benim için başarının en iyi tarifidir.

 4. adamlar yukarıda başvuru linki vermiş sizler buraya yok şöyleyim böyleyim sizinle çalışmak isterim. Adamlar sanki buraya bakacak. Bunu akıl edemeyen insanları P&G alır mı? Saçmalamışsınız.

 5. 5 yıldır global bir firmada üretim teknisyeni olarak çalışıyorum sıvı dolum ve toz dolum makinaları ni kullanmaktayim aktif olarak format degişimi yapmaktayım çalıştığım firma ilaç üretiyor is güvenliği ve kuralları gayet uyuyan bir firma bunun alt yapısını aldım kimya firmalarında çalışabilir lik belgem var forklift ehliyetim var dumlupınar Üniversitesi endüstriyel otomasyon bölümünu bitirdim sizinle çalışmak isterim ibrahim.krkmaz@hotmail.com.tr mail adresim 0553 979 07 54 iletişim numaram ulasirsaniz sevinirim saygilar

 6. Okuyorumda her kez p&g bünyesine katılmak istiyor.benimde arzum ve ideailimi oluşturuyor.yetkili birileride okuyorsa fikirlerinizi ve taleplerimizi bu paylasimda bir mucize için haberler. Aliriz işallah zaten p&g bünyesi için kendi dalimda isletme için yeterli oldugumu düşünüyorum.Saygilar

 7. 4.5 yıl çalıştıgım isyerimden toplu cıkıs nedeniyle çikartildim p&g bunyesinde yer almak istiyorum ticaret meslek lisesi mezunuyum 1985 dogumluyum tesekkurler… Pendik/İstanbul. 0536 546 10 67

 8. Pendik Endüstri Meslek Lisesi Kimya Bölümü Mezunuyum.Kocaeli Meslek Yüksek Okulunda 2.Sınıf Öğrencisiyim.Şirketinize bende katılmak istiyorum.Büyük Firmalarda Makine Operetörü olarak çalıştım.Darıcada oturuyorum.Bende Procter and Gambel ailesine katılmak istiyorum.05395777762-02626530974

 9. Lise stajımı firma Sefaköydeyken Kalite kontrol laboratuvarında yaptım.Staj sonrası 6 ay geçici personel olarak laboratuvarda çalıştım.Sonrasında kadroya kalarak Panoda 3 yıla yakın crutcher operatörlüğü yaptım.Askerlik nedeniyle ayrıldım.Şu an bir ilaç firmasında proses kontrol operatörlüğü yapıyorum.Gönlüm hiç unutmadığım bu sektörde tekrar başlamak.Meslek lisesi kimya mezunuyum. 0536 595 57 47

 10. Merhabalar ünileverde 3yıl boyunca şampuan krem testleri uyguladım deneyimim vardır ünilever Türkiye salonunu kapattığı için iş akdimize son verilmiştir uygun pozisyonda sizinle çalışmaktan çok memnun olurum teşekkür ederim

 11. Duzce teknik ve endustri meslek lise mevzunuyum 8japon firmasin hatlara malzeme hazirladim ve dagittim 2013 yilinda trafik kazasinda babami kaybettim isden ayrilmak zoruda kaldim 3yildan beri isizim ise cok ihtiyacim var 05468478645 forklift ve tavan vinci belgem var lutfen bana yardimci olun ise cok ihtiyacim var

 12. Merhabalar ünilever Türkiye test salonunda 3yıl boyunca çalıstım şampuan krem test uygulama pozisyonunda çalışmak isterim geri dönüş sağlarsınız memnun olurum tşk.

 13. merhaba 2 yılık kalite kontrol teknikeri olarak çalışıyorum.daga öncesinde üretim aperatörlügü tecrübelerim var sizinle çalismayı isterim Tesekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*