Pınar İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

 

Pınar İş Başvuru Formu

Pınar İş Başvurusu yaparak Pınar’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Pınar iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kurulduğu yıl olan 1973 tarihinden bu yana tüketicilerinin kaliteli tercihi olan ve gıda sektöründe liderliğini sürdüren PINAR, süt, et, su ürün gamında farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerle çok geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Dünya trendlerini yakından takip eden PINAR, birçok ürün gamında liderliğini sürdürmektedir. PINAR gıda sektöründe Türkiye’yi ilklerle tanıştırmıştır.

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu, Pınar Süt, Pınar Et, Yaşar Birleşik Pazarlama, Çamlı Yem Besicilik, Pınar Su, ve Pınar Foods şirketlerinde, 5 binden fazla çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ülke ekonomisindeki giderek artan rekabet ortamı, şirketler için güçlü markalar yaratma gerekliliğini her zamankinden daha önemli kılıyor. Tüketicinin tercih ettiği marka olmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak ve uluslararası pazarlara açılmak marka olmanın gereklerini yerine getirmekle mümkün.

İş Başvurusu

Topluluk şirketlerimizde işe alım, organizasyonumuzun bugünkü ve gelecekteki insan kaynaklarına yönelik ihtiyaçlarının en optimum şekilde karşılanması açısından önemli süreçlerimizden birisidir.

İşe alım sürecinde başvurular; ihtiyaç duyulan pozisyonun gerektirdiği bilgi ve beceri düzeyi, nitelikleri, yetkinlikler ve deneyimleri dikkate alınarak ön değerlendirmeden geçirilir. İlk görüşmeler ve değerlendirmeler İnsan Kaynakları Bölümü tarafından yapılır. Adaylara pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda yabancı dil testi uygulanır. Uygun bulunan adaylar ikinci görüşmeyi yapmak üzere ilgili bölüm ve fonksiyon yöneticilerine yönlendirilir. Son olarak uygun bulunan adaya ücret ve tüm sosyal haklarını içeren şirket teklifi sunulur.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Makine Bakım TenkisyeniEskişehirBaşvur
Ürün Yöneticisiİstanbul Avrupa AsyaBaşvur
Genel BaşvuruTüm Türkiye Başvur
Planlama MühendisiİzmirBaşvur
Satış ŞefiKonyaBaşvur
Vardiya Mühendisi Eskişehir Başvur
Elektrik Elektronik Bakım MühendisiEskişehir Başvur

13 yorum

  1. istanbulda oturuyorum 32 yaşındayım src2src4 belgelerim hepsi mevcuttur sizinle çalışmak istiyorum daha önce gıda firmasında 3yıl çalıştım deneyim vardır şöfor olrak çalıştım şuan çok ihtiyaçım var 05336652281

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*