PMS Alüminyum İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

PMS Alüminyum İş Başvuru Formu

PMS Metal Profil Alüminyum Sanayi Tic. A.Ş., 1988 yılında Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde 22.000 m2 kapalı alan üzerinde kurulmuştur. PMS Alüminyum, alüminyum profil tesislerinde yıllık 15.000 – 17.000 ton/yıl üretim kapasitesi ile ürettiği profillerin % 90’ını ihraç etmektedir. PMS Alüminyum’un Romanya’daki kuruluşu ile firmanın yurtdışına açılımı yeni bir boyut kazanmıştır. Avrupa’ya yapılan ihracatlar sayesinde PMS Alüminyum, yurtdışında artık bir marka olmuştur.

PMS Alüminyum İş İlanları

Personel, eleman, işçi alımı ilanlarına yapılan başvurular yine şirketin insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmekle birlikte ayrıca bölge müdürlüklerine yapılan başvurular için de belirli mezuniyet şartları gerektirmektedir. Fakat mavi yaka kesimi içinse mezuniyet derecelendirmesi istememektedir. PMS Alüminyum iş başvuru süreci ise şöyledir:

  • Kişilik envanteri testi
  • Genel yetenek
  • Mülakat

PMS Alüminyum İş Başvuru Formu

PMS Alüminyum iş başvurularını 2 yoldan da değerlendirebilmektedir. İlk yol çeşitli kariyer sitelerinden başvurabileceğiniz PMS Alüminyum ilanları için siteye üye olmalı ve özgeçmiş bilgilerinizi doldurmalısınız. 2. yol ise kendi kurumsal sitesi üzerinden PMS Alüminyum ilanlarına başvurabilirsiniz. Sitenin insan kaynakları bölümünde ulaşabileceğiniz açık pozisyonlar, mavi ve beyaz yakalı olarak ayrılmış durumdadır.

PMS Alüminyum da Staj İmkânları

PMS Alüminyum; üniversite, yüksekokul, endüstri meslek lisesi veya teknik lisede öğrenim gören ve staj zorunluluğu olan tüm öğrencilere staj imkân sunmakta ve kendi bünyesindeki ilgili departmanlarda değerlendirmektedir.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Endüstri MühendisiBursa
Osmangazi
Yurtdışı Satış TemsilcisiBursa
Karacabey

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*