PMS Alüminyum iş Başvurusu ve İlanları

pms-aluminyum-is-ilanlai
PMS Alüminyum İş Başvuru Formu

PMS Alüminyum İş Başvurusu yaparak PMS Alüminyum’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda PMS Alüminyum iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

PMS Metal Profil Alüminyum Sanayi Tic. A.Ş., 1988 yılında Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’nde 22.000 m2 kapalı alan üzerinde kurulmuştur. PMS Alüminyum, alüminyum profil tesislerinde yıllık 15.000 – 17.000 ton/yıl üretim kapasitesi ile ürettiği profillerin % 90’ını ihraç etmektedir. PMS Alüminyum’un Romanya’daki kuruluşu ile firmanın yurtdışına açılımı yeni bir boyut kazanmıştır. Avrupa’ya yapılan ihracatlar sayesinde PMS Alüminyum, yurtdışında artık bir marka olmuştur.

PMS alüminyum tarafından alınan hammadde, birinci kalite billet ya da külçedir. Ekstrüzyon pres üretimlerinin çoğunda AlMgSi 0,5, AlMgSi 0,7 AlMgSi 1,0 alaşımları kullanılmaktadır. Ayrıca istenilen farklı alaşımlar da ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Alüminyum profil ürünlerinde bu alaşımlardan 1.250, 2020, 2500, 3500 ton kapasiteli presler ile genişliği 410 mm’ye kadar lamalar ve çapı 250 mm’ye kadar borular üretilmektedir. PMS Alüminyum, estetik ve kaliteyi bir araya getirdiği kendi ürünleri olan “AWD Serisi” (Doğrama Sistemleri) üretimi yapmaktadır. Pres malzemelerde üretim boyu maksimum 14 metredir. Aynı zamanda müşterilerden gelen talep doğrultusunda elektrostatik boyama ve eloksal işlemleri uygulanmaktadır.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*