Banka Finans İŞ KUR İLANLARI

Şekerbank İş Başvurusu ve İş İlanları

 Şekerbank Poersonel Alımı

Deneyimsiz İşe Alımları

Sektör deneyimi olmayan adaylara yönelik yılın farklı dönemlerinde yürüttüğümüz, işe alım programlarımızla ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz.
 • Müfettiş Yardımcısı
Bankamızın “Müfettiş Yardımcısı” pozisyonu için ilgili ilana yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Başvuruları olumlu bulunan adaylar Türkiye genelinde toplu olarak yapılan merkezi sınava davet edilir. Yapılan sınav ve mülakat sonuçlarında olumlu bulunan adaylar Teftiş Kurulu Başkanlığı’na bağlı olarak göreve başlamaktadırlar.
• Uzman Adayı/ Müşteri Temsilcisi
Bankamızın “Uzman Adayı-Müşteri Temsilcisi” pozisyonu için ilgili ilana yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Başvuruları olumlu bulunan adaylar Türkiye genelinde toplu olarak yapılan merkezi sınava davet edilir. Yapılan sınav ve mülakat sonuçlarında olumlu bulunan adaylar Genel Müdürlük Birimlerinde Uzman Adayı, Şube pazarlama kadrolarında Müşteri Temsilcisi olarak göreve başlamaktadırlar.
• Gişe Yetkilisi/Memur
Gişe Yetkilisi/Memur pozisyonları için, yayınladığımız ilanlara ve internet sayfamıza yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Bu kadrolara alım yapılacak adaylar; Genel Yetenek Sınavı, Kişilik Envanteri ve Mülakat sonuçlarına göre, bankanın ihtiyaçları doğrultusunda uygun bölümlere yerleştirilir.

Deneyimli İşe Alım

İşe alımlarımızda tüm pozisyonlar için doğru hedef grubuna ulaşılarak en uygun adayın seçilmesi amaçlanmaktadır. Kurum kültürüne uygun, açık iletişim ve sürekli gelişime inanan, kurum aidiyetine sahip, müşteri ve sonuç odaklı adayların bünyemize katılması hedeflenmektedir.
Ayrıca deneyimli işe alımlarımızda; adayların pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi, deneyim ve yetkinliklere sahip olması beklenmektedir.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
İşletme Bankacılığı Satış TemsilcisiAdana, Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Manisa, Kahramanmaraş, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Uşak, Zonguldak, İstanbul(Asya)Başvur
Oracle Veritabanı Uzmanıİstanbul Avr. Başvur
Kobi Bankacılığı Müşteri TemsilcisiKonya Selçuklu Başvur
Teknik Destek Uzmanıİstanbul Avr., İstanbul Asya Başvur
Kobi Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Antalya Başvur
Perakende Bankacılık Ürün Yönetimi -Yönetmen İstanbul Avr. Başvur
İşletme Bank. Portföy YöneticisiZonguldak Ereğli Başvur
Ticari/Kobi Bankacılığı Müşteri TemsilcisiAnkara Başvur
Ticari/Kobi Bankacılığı Müşteri Temsilcisi Kayseri Başvur
Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisiİzmir Başvur
Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi Samsun Başvur
Kobi Bankacılığı Portf. YönetmeniOrdu Ünye Başvur
Kobi Bankacılığı Portf. Yönetmeniİzmir Ayrancılar Başvur

About the author

admin

6 Comments

Click here to post a comment

  • merhaba ben 24 yaşındayım çağrı merkezi konuunda en az1 yıllık tecrübeye sahibim.

  • merhaba ben 31 yaşındayım.. halkla ilişkiler mezunuyum. özel sektörde 12 yılı aşkın tecrübem var. bankanızda gişe memuru olmak istiyorum

  • Mrb ben Çorum merkezde ikamet etmekteyim ve 1, 5 yildir corum seker fabrikasinda özel guvenlik olarak calismaktayim. 31 yasindayim 75kg 1.73 boyundayim. Bankanizda guvenlik gorevlisi pozisyonunda calismak istiyorum. Saygilarimla

  • 26 yaşında işletme önlisans mezunuyum.. lisans tamamlıyacam.. ankarada ikamet ediyorum… bankanızda gişe işlemlerinde çalışmak isterim saygılarımla….

  • Merhaba.. 4yıllık arkeoloji bolumu mezunuyum ve uygun bir pozisyon halinde bankanızda çalışmak istiyorum. Teşekkürler

  • Ordu Üniversitesi Yerel Yönetimler Programından 2014 yılında mezun oldum. Ordu’da yaşıyorum. Bankanızda uygun bir pozisyonda çalışmayı talep ediyorum.İlginize teşekkür ederim.
    0535 032 2827