Sendeo İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Sendeo İş Başvurusu ve İş İlanları

Sendeo Kargo, müşterilerine hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı taşımacılık hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. Bu hizmetler arasında, nakliye ve lojistik hizmetleri, kurye hizmetleri ve e-ticaret çözümleri yer almaktadır. Sendeo Kargo, Türkiye genelinde hizmet vermektedir ve müşterilerine online olarak taşımacılık hizmeti rezervasyonu yapma imkânı sunmaktadır.

Sendeo Kargo’nun iş başvuru ve iş ilanları hakkında bilgi vermek için, şirketin web sitesini ziyaret edebilir ve/veya şirketin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Bu yöntemler sayesinde, Sendeo Kargo’nun açık olan pozisyonları ve iş başvuru koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, Sendeo Kargo’nun çalışanlarının yaptığı işler ve çalışma ortamı hakkında bilgi edinebilir, iş başvurunuzu yaparken bu bilgileri de göz önünde bulundurarak, kendinizi daha iyi anlatabilirsiniz.

Sendeo Kargo, çalışanlarına yüksek maaş, işyeri sağlığı ve güvenliği önlemleri, eğitim imkanları gibi avantajlar sunmaktadır. Ayrıca, şirket çalışanlarının kariyer gelişimine önem vermekte ve onlara ileride yapabilecekleri yükselişler konusunda destek vermektedir. Sonuç olarak, Sendeo Kargo, Türkiye genelinde lojistik ve taşımacılık hizmetleri sağlamakta ve müşterilerine güvenilir hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

Neden Sendeo? Lütfen Tıklayınız.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Saha Operasyon Sorumlusu (Kurye)Aydın
2Satış Sorumlusu Denizli
3Satış Sorumlusu Van
4Satış Sorumlusu Elazığ
5Satış Sorumlusu Diyarbakır
6Saha Operasyon Sorumlusu Ankara
7Saha Operasyon Sorumlusu (Kurye)Kocaeli
Derince
8Saha Operasyon Sorumlusu (Kurye)Kocaeli
9Satış Sorumlusu İstanbul Avrupa
10Satış Sorumlusuİzmir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*