SevenHill İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

sevenhill

SevenHill İş Başvuru Formu

SevenHill İş Başvurusu yaparak SevenHill’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda SevenHill iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1998 yılında Özbek Tekstil olarak kurulup,  modayı ve kaliteyi uygun fiyata almak isteyen herkese hitap eden SEVENHILL, küçükten büyüğe her kesimi giydirebilen, müşterisiyle arasında güçlü bir sevgi bağı oluşturan öncü ve kalıcı bir marka olmayı hedefliyor ve emin adımlarla büyümeye devam ediyor…
 
SEVENHILL  “Biz bir aileyiz ” ilkesiyle, 7/24 yani 7 gün 24 saat giyilebilen her yaşa uygun, çocuk, genç, bayan ve erkek koleksiyonuyla hizmet veriyor. Modern, şehirli, doğallıktan yana bay ve bayanların gerek günlük yaşamda gerekse iş hayatında kullanılan şık ve rahat tasarımlarıyla, hak ettikleri yaşam kalitesini yakalamalarını ve kendilerini iyi hissetmelerini amaçlıyor. Bu amaçla; SEVENHILL her sezon, günlük yaşamın çeşitli zaman ve mekanlarına uygun,  2000’e yakın modelden oluşan koleksiyonuyla, her sezon giymekten keyif alacağınız, satın alınabilir şehir modası yaratmayı amaçlıyor.

Buradan başvurabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.