Şırnak Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

şırnak-belediyesi

Şırnak Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Şırnak Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Şırnak Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Şırnak Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Şırnak Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Şırnak Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Şırnak Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Bağlı İlçeler
► Şırnak merkez‎
► Beytüşşebap‎
► Cizre‎
► Güçlükonak‎
► Silopi‎
► Uludere‎
► İdil‎

Şırnak Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.sirnak.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*