Tepe Güvenlik İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

tepe-guvenlik-is-basvuru-formu

Tepe Savunma ve Güvenlik personel alımı ve iş başvuru formu

Tepe Savunma ve Güvenlik personel alımları yapmaya devam ediyor. Savunma şirketleri arasında lider konumlardan biri olarak gösterilen dev şirket Tepe Savunma ve Güvenlik, insan kaynakları departmanınca adayları değerlendirmeye devam ediyor. Sizde Tepe Savunma ve Güvenlik şirketinde çalışmak istiyorsanız aşağıdaki makalemize göz atabilir ve açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

Tepe Savunma ve Güvenlik hakkında

Tepe Savunma ve Güvenlik, 1993 yılında Bilkent Holding bünyesinde Özel Güvenlik teşkilatı olarak kurulmuştur. Holding ve bağlı şirketlerin özel güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyete başlayan şirket 1997 yılında ayrılmıştır. Sunduğu hizmetlerin odağında yer alan “can ve mal güvenliğinin sağlanması” gibi önemli bir sorumluluk üstlenen Tepe Savunma ve Güvenlik, müşterilerinin beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi amaçlamıştır.  Tepe Savunma ve Güvenlik; yetkili belgelendirme şirketi tarafından verilmiş ISO 9001 Kalite Belgesi, Denizcilik Müsteşarlığı’nca verilmiş Limanlara ve Gemilere Yönelik Tanınmış Güvenlik Kuruluşu (RSO) Yetki Belgesi, TSE tarafından verilmiş Hizmet Yeri Yeterlilik Belgeleri ve Milli Savunma Bakanlığı tarafından verilmiş “Tesis Güvenlik Belgesi ”ne sahiptir.

Tepe Savunma insan kaynakları politikası

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri Sanayi A.Ş. , insan kaynaklarının temel hedefi  çalışanlarının memnuniyeti ve tatminini de dikkate almaktır. Çalışanları için kişisel yeteneklerini önemseyerek eğitimler veren Tepe Savunma ve Güvenlik,  her zaman profesyonel bir iş ortamı sunmaya çalışmaktadır.

Tepe Savunma Politikası iş başvuru formu

Tepe Savunma ve Güvenlik firmasının iş başvurularına çeşitli kariyer sitelerinden ulaşabilirsiniz. Kariyer siteleri yayınlanan iş ilanlarına başvurmak için öncelikle üye olmanız ve özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Etkili bir iş başvurusu olması için özgeçmişinizi ve ön yazınızı eksiksiz bir şekilde yazmalısınız.

Kariyer Net Açık Pozisyonlar İçin TIKLAYINIZ.

Eleman Net Açık Pozisyonlar İçin TIKLAYINIZ

6 yorum

  1. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
    0506 985 35 75 0553 264 40 09

  2. Merhaba Ben Yılmaz Özduran doğma büyüme İstanbulda ikamet 35 yaşındaym silahlı Güvenlik kimlik mevcut önlisans mezunuyum iş arıyorum ilginize teşekkür ederim saygılar.
    0538010****

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*