Termikel İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

termikel

Termikel İş Başvuru Formu

Termikel İş Başvurusu yaparak Termikel ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Termikel iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Öncelikli yatırımımız çalışan memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

Termikel ailesi olarak, değişen ve yenilenen global yaşam sürecinde mükemmel olmanın ve farklı kalmanın en temel ilkesinin çalışan müşteri profilini sürekli memnun kılmakla mümkün olabileceğini düşünmekteyiz.

Bu memnuniyete paralel olarak kalite unsurlarının tüm gerekliliğini ortaya koyarak, yüksek teknolojiyi takip ederek ve hiyerarşik düzende liyakat esaslarının tam anlamıyla uygulanabilirliliğini ortaya koyarak bu sürecin devamının sağlanması gerekliliğinin de bilincindeyiz.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak ve saygı göstermek prensiplerimizdir.

Kalitede, hizmette, tedarikçilerimiz ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. Elekronik alanında onemli bir ismi olan firmanızda çalışmaktan mutluluk duyarım. Duyurularınızı okudum, çalışanlarınıza verdiğiniz değer de beni ayrıca memnun etti. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*