Tınaztepe Üniversitesi 56 Öğretim Üyesi Alımı İlanı 2024

Tınaztepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

İzmir Tınaztepe Üniversitesi, İzmir’de konumlanan bir öğretim kurumudur. Üniversite 2018 yılından beri eğitim vermektedir. İzmir Tınaztepe Üniversitesi, birçok farklı bölümde lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Öğrencilerin eğitim alabileceği bölümler arasında, İşletme, Turizm ve Otel İşletmeciliği, İktisat, Sosyal Bilimler, Psikoloji, Mühendislik, Sağlık Bilimleri ve Hukuk bulunmaktadır. Üniversite ayrıca, öğrencilere yükseköğretim dışı eğitim programları da sunmaktadır. İzmir Tınaztepe Üniversitesi, öğrencilerine modern bir eğitim ortamı sunmak için yatırımlar yapmakta ve öğrencilerine iş dünyasıyla bağlantı kurma imkânı sağlamaktadır. Üniversite, aynı zamanda öğrencilerine kültürel etkinlikler de düzenlemektedir.

Üniversitemizin Ek PDF dosyasında belirtilen Fakülte/Meslek Yüksekokulu bölüm ve programlarına 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri hükümlerince öğretim elemanları alınacaktır.

Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”, “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca ilandaki “Aranan Nitelikler” başlığı altında yer alan koşulları sağlayan öğretim elemanlarından;

Profesör kadrolarına başvuracak adaylar; Web sayfamızda yer alan başvuru dilekçelerine, YÖK formatında özgeçmişlerini, 3 adet vesikalık fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, onaylı öğrenim belgelerini (lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik), (e-Devlet çıktısı diplomalar da kabul edilmektedir) adli sicil belgelerini, nüfus kayıt örneği, ikametgâh, askerlik terhis belgesi, e-Devletten hizmet belgelerini ekleyerek çıktı olarak, 6 adet flash bellek dosyada ise; bilimsel çalışma ve yayınlarını, YÖK formatlı özgeçmişlerini, diplomalarını hazırlayarak aşağıda adresi belirtilen İnsan Kaynakları Birimine iletmeleri gerekmektedir.

Doçent kadrolarına başvuracak adaylar; Web sayfamızda yer alan başvuru dilekçelerine, YÖK formatında özgeçmişlerini, 3 adet vesikalık fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, onaylı öğrenim belgelerini (lisans, yüksek lisans, doktora, doçentlik), (e-Devlet çıktısı diplomalar da kabul edilmektedir) adli sicil belgelerini, nüfus kayıt örneği, askerlik terhis belgesi, ikametgah e-Devletten hizmet belgelerini ekleyerek çıktı olarak, 4 adet flash bellek dosyada ise; bilimsel çalışma ve yayınlarını, YÖK formatlı özgeçmişlerini, diplomalarını hazırlayarak aşağıda adresi belirtilen İnsan Kaynakları Birimine iletmeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adaylar; Web sayfamızda yer alan başvuru dilekçelerine (kadronun ilan edildiği Fakülte/Meslek Yüksekokul birimlerine hitaben yazılacaktır), YÖK formatında özgeçmişlerini, 3 adet vesikalık fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, onaylı öğrenim belgelerini (lisans, yüksek lisans, doktora),(e-Devlet çıktısı diplomalar  da kabul edilmektedir) adli sicil belgelerini, nüfus kayıt örneği, ikametgâh, askerlik terhis belgesi, e-Devletten hizmet belgelerini ekleyerek çıktı olarak, 4 adet flash bellek dosyada ise; bilimsel çalışma ve yayınlarını, YÖK formatlı özgeçmişlerini, diplomalarını hazırlayarak aşağıda adresi belirtilen Dekanlık / Müdürlüğe iletmeleri gerekmektedir.

Öğretim Görevlisi kadrolarına başvuracak adaylar; Web sayfamızda yer alan Fakülte/Meslek Yüksekokul birimlerine hitaben yazacakları dilekçelerine, aşağıda istenen belgeleri ekleyerek Dekanlık / Müdürlüğe iletmeleri gerekmektedir.

Öğretim Görevlisi Başvurularında İstenen Belgeler;
– Özgeçmiş(YÖK Formatında),
– ALES sonuç belgesi (ilgili puan türünden en az 70 puan almış olmak),
– Yabancı dil sınav sonuç belgesi (Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından en az 50 puan almış olmak-SHMYO hariç),
– Onaylı lisans, yüksek lisans diplomaları ve varsa doktora öğrenci belgeleri, (e-Devlet çıktısı olabilir)
– Onaylı lisans Transkripti,
– Nüfus cüzdanı fotokopisi,
– 3 Adet vesikalık fotoğraf,
– Adli sicil belgesi,
– Nüfus kayıt örneği,
– İkametgâh,
– Askerlik terhis belgesi,
– e-Devletten hizmet belgesi,
Varsa ilgili alanda bilimsel çalışmalarını kapsayan dosya.

Başvuru Yapılacak Adres: İzmir Tınaztepe Üniversitesi Aydoğdu Mah.1267/1 Sok.No.4 35400 Buca/İZMİR
İrtibat numarası: 0850 822 49 88
Son başvuru tarihi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gündür.
Müracaatlar elden veya posta/kargo yoluyla, yukarıda belirtilen ilgili adrese yapılacaktır.
Süresi içinde yapılmayan ve eksik evrakla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Öğretim Görevlisi Başvuru Takvimi

İlan Başvuru Tarihi06.01.2023
Son Başvuru Tarihi20.01.2023
Ön Değerlendirme24.01.2023
Sınav Tarihi26.01.2023
Nihai Değerlendirme31.01.2023

Ön değerlendirme Sonuçları ve nihai değerlendirme sonuçları Üniversitemizin www.tinaztepe.edu.tr web adresinde yayınlanacak olup, bu aynı zamanda tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
Yurt dışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’ca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.
Ön değerlendirme ve Değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyet notunun hesaplanmasında, Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen 4’lük not sisteminin 100’lük not sistemine eşdeğerliliği tablosu kullanılacaktır.

Alım Yapılacak Öğretim Üyesi Listesine Buradan Ulaşabilirsiniz.

16 yorum

 1. merhaba adım yasemin izmir eşref paşa hastanesinde hasta kayıt personeli olarak çalışmış bulumaktayım tıbbı sekreterlik sertifikam bulunmaktadır yardımcı olursanız sevinirim telefon numaram 05532494588

 2. merhaba tıbbi sekreterlik bilgisayar sertifikam mevcuttur 2 yıl özel bı hastahanede hasta kayıt servısınde gorev yaptım netsıs armed probel ve microsoft office(word excell powerpoint) programlarını çok iyi düzeyde kullanıyorum.gerekli göruldugu taktırde sizinle calımaktan mutluluk duyarım tel:5533550023

 3. Merhaba 19yasindayim . Tıbbi sekreterlik ve bilgisayar sertifikam mevcut. Microsoft office programlarina hakimim. Kursum yeni bittigi icin bilgilerim taze ve ilk tecrübemde sizin kadronuzda yer almak istiyorum bilgilerimi tecrubelerimi arttıracagima inaniyorum. Telfn nmaram 05070312452

 4. merhabalar millieğitim onaylı buca halk eğitim merkeinden tıp sekreterliği setrifikam var ayrıca özel doruk dershanesinden yine ikinci kez devam ettim tıp sekreterliği setrifkam var bilgisyar setrifikam var açık öğretime devam ediyorum buca koop ta oturuyorum ailemle hastanenizde hasta kabul departmanınızda görev almak isterim enson 17-04-2015 de yayınlamış olduğunuz ialnınıza bu ikinci yazışım lütfen tarafıma yukarıdaki mail adresinden veya gsm telefonumdan tarafıma ulaşabilirsiniz.tınaztepe hastanesinde veya buca tıp merkezinizde görev almak istiyorum lütfen bana bu konuda yardımızınızı bekliyorum.
  saygılarımla
  zeynep Koç
  gsm:0.507.1224955 veya( 0.534.9278043 nolu telefon annemin telefonudur )

 5. Merhabalar,
  Ben SÜMEYYE AKTÜRK 21 yaşındayım Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciği bölümünde okumaktayım. Ayrıca BEMKA Eğitimde tıbbi sekreterlik kursuna sertifikam yok daha sınava girmedik ama kurstan öğrencileri olduğuma dair ve sınava gireceğime dair belge alabilirim. HASTA KAYIT KABUL departmanınızda sizlerle çalışmak isterim.
  TEŞEKKÜR EDERİM…

 6. merhaba ben büröyönetimi ve sekreterlik bölümü mezunuyum halkla ilişkiler kat sekreteri banko görevlisi hasta kayıt kabul de gibi bölümlerde görev almak istiyorum ben bucada ikamet ediyorum telefon numaram05459516016 SAİME POLAT

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.