TNT& Fedex İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

TNT & Fedex İş Başvuru Formu

Şirketimizin kalbi insanlarıyla atmakta

TNT’nin sektördeki lider konumu, başarısı ve büyümesinde, dünyanın dört bir yanında hizmet veren çalışanlarımızın enerji ve katkılarının payı büyüktür.  TNT’yi harika bir şirket yapan onlardır.

Herbirine ait değişik kabiliyetleri ile çalışanlarımız TNT’nin kalbidir ve daima da öyle olacaktır.  Bizler, bizi birbirimize bağlayan ortak bir hedefi paylaşmaktayız, hepimiz hizmet işinde çalışmaktayız.  Bu demektir ki, çalışanımız şirketimizin başarısının sürekliliği için en temel belirleyici unsurdur.

TNT, herbiri değişik kültür, dil, din, uzmanlık ve fikirlere sahip olan 63 ülkede faaliyet göstermektedir.  Bu farklılıkları taşıyan geniş bir müşteri yapısına sahibiz ve bu müşterilerimizin en üst seviyede memnuniyetlerini sağlayabilmek için aynı şekilde farklılıkların desteklendiği çalışanlarımızın olması çok önemlidir.

Şirketimizde bir kurum kültürü oluşturmak bizim hedefimizdir.  Değişik kültürlerden gelen çalışanlarımızı desteklemek amacı ile kurulmuş şirket içi paylaşım ağlarımız bulunmakla birlikte, imkanları düşük ancak beceri ve kabiliyetleri yüksek kişilere fırsatlar yaratmak amacıyla yerel kurum ve organizasyonlarla işbirlikleri yapmaktayız.

Çalışanlarımızın yaratıcılıkları ve işlerini sahiplenmeleri, büyümenin çok zor olduğu dönemlerde bile  TNT’nin kar ve değer hedeflerini gerçekleştirmesine ve geçmesine yardımcı olmuştur. Bu büyüme devam etmekte. Bizimle bu tutkuyu, hedefi ve gururu paylaşacak, 63 ülkeden 68.000 çalışanımıza katılacak her seviyeden yeni mükemmel kişileri arayışımız da devam etmektedir.

Açık Pozisyonlar İçin Lütfen TIKLAYINIZ.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*