Tokat Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

tokat-belediyesi

Tokat Belediyesi İş Başvuru Formu 2014

Tokat Belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Tokat Belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Tokat Belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Tokat Belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Tokat Belediyesi insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Ülkemizin en büyük belediyelerinden birisi olan Tokat Belediyesi 2014 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Personel alımlarının büyük bölümü taşeron ve sözleşmeli memur kadrolarından yapılmaktadır. Kısa zaman içerisinde sözleşmeli memurlara kadro gelecek olmasından dolayı birçok kişi bu sıralarda belediyeye girmeye çalışmaktadır.
Öncelikle belediyelerde çalışmak istiyorsanız rakiplerinizin çok olduğunu bilmenizi isteriz. Özel sektörün acımasızlığı her geçen gün insanları yıprattığı için ülkemiz insan memur olma aşkıyla yanmış durumda.

Bağlı ilçeler
Almus · Artova · Başçiftlik · Erbaa · Niksar · Pazar · Reşadiye · Sulusaray · Turhal · Yeşilyurt · Zile

Tokat Belediyesi personel alımları duyurusu resmi web sitelerinden yapılmaktadır. Sizlerde ilgili ilanlardan yararlanmak ve başvuru formunu doldurmak istiyorsanız personel alımı ilanlarını http://www.tokat.bel.tr/ bağlantısından takip edebilirsiniz.

5 yorum

  1. ben tkat sanayide oto boya ustasıydım belgem var agırvasda ehliyetim var bir nedenlerden dolayı iş yerini kapatmak zorunde kaldım bu yüzden calışmam lazım blgilerinize arzederim cep 0536 504 46 53

  2. Slm ben tokat pazar Bağlarbaşı koyunden murat 25 yaşındayım kalıcı sürekli iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim 0541 460 81 14 her hangi Bi mesleğim de yok var diyemem

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*