Trt İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Trt İş Başvuru Formu

Türkiye Radyo Televizyon (TRT) Çalışmak İstermisiniz?

Türkiye’nin köklü ve gelenekli televizyon kuruluşu TRT de çalışmak istiyorsanız bu yazı tam size göre sizler için derlediğimiz yazıyı sonuna kadar okuyunuz.

İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı, kurumun insan kaynakları planlaması ve politikası konusunda çalışmalar yapmakta, kurum personelinin atama, nakil, sicil, terfi, ücret, emeklilik ve benzeri her türlü özlük işlemlerini yürütmekte, hizmet ve faaliyetlerin ekonomik ve etkin bir şekilde yerine getirilmesi için personel kaynaklarının en uygun ve verimli şekilde kullanılması hususunda tekliflerde bulunmaktadır.

İşe Alım

Kariyerini TRT’de devam ettirmek isteyen tüm adaylarımız fırsat eşitliğini esas alan işe alım uygulamalarımıza katılırlar.

İşe alım uygulamalarımız arasında;

 • Genel Yetenek Sınavı
 • Mesleki Yeterlilik Sınavı
 • Kişilik Envanteri
 • Yabancı Dil Sınavı
 • İK Mülakatı
 • Birim Mülakatı bulunmaktadır.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Program Editör YardımcısıTRT Worldİstanbul
Avrupa
2Program EditörüTRT Worldİstanbul
Avrupa
3Kıdemli Spor YapımcısıTRT Worldİstanbul
Avrupa
4Siber Güvenlik Uzmanı/Kıdemli Uzmanıİstanbul
Ankara
5Muhabir TRT Arabiİstanbul
6SunucuTRT Arabiİstanbul
7Haber EditörüTRT Arabiİstanbul
8Kıdemli Finansal Analistİstanbul
Avrupa
9Kıdemli Ürün Yöneticisiİstanbul
Avrupa
10QC Editörü UrducaAnkara
11Senior News ProducerTRT World Washington DCWashington
USA

10 yorum

 1. Merhabalar … meslek lisesi cikisliyim .. acikogretim sosyoloji okuyorum .. bunyenizde calismak istiyorum … okuyamamis ama ogrenme kapasitesi yuksek olan bizler gbi gencleri gozardi etmeyin lutfen … bilgilerini bekliyorum .. tesekkurler .. iyi calismalar …

 2. merhabalar, hacettepe üniversitesi doktora iktisat mezunuyum. sizinle çalışmayı çok istiyorum .Ayrıca İranlı olduğumdan dolayı farsça dili bölümünde de sizinle çalışmak isterim.

 3. Açıköğretim lise mezunuyum kpss den 60 puan almıştım .44yadindsyim İstanbul Anadolu yakasındayım.ogrenmeye açık caliskan biriyim bana uygun bir işte çalışmak istiyorum. İhtiyacım var saygılar

 4. Merhaba,
  Lise mezunuyum, Bilgisayar ofis programları (Excel v.s.) kullanırım. 41 yaşındayım. Öğrenmeye ve yeniliklere açık biriyim, çabuk ve hızlı kapıp kavraya bilirim. TRT bünyesinde uygun bir departmanda çalışmayı çok isterim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*