TTNET İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ttnet-logo

TTNET İş Başvuru Formu

TTNET İş Başvurusu yaparak TTNET’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda TTNET iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İşe alım süreci

Türk Telekom’da uyguladığımız işe alım süreci ile, şirketimiz değerlerine ve kurum kültürüne uygun, pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip, en uygun adayları şirketimize kazandırmayı amaçlıyoruz.

Şirketimizde işe alımlar, yıl başında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda yapılmaktadır.

Yeni mühendis alımları yılda 1 defa tüm Türkiye için yılbaşında belirlenen insan gücü planlaması doğrultusunda gerçekleştirilir.

Bu süreçte, genel yetenek, bilgi ve ingilizce sınavlarını başarı ile tamamlayan adaylar, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar değerlendirilir.

Yönetici ve uzman pozisyonları için adaylar, şirketimiz temel yetkinlikleri ve pozisyona özel yetkinlikler bazında insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri tarafından yapılan yetkinlik bazlı mülakatlar ile değerlendirilir. Pozisyonun niteliklerine göre adaylara kişilik envanteri uygulanır.

Ücret Ve Yan Haklar

Şirketimiz, çalışanlarının yetkinlikleri, görev ve sorumluluklarının yanı sıra, performansı gözeten, rekabetçi ve şirket stratejilerine uygun ücretlendirme ve yan haklar programları sunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda ilerlemek için, her sene düzenli olarak çeşitli ücret araştırmalarını katılarak sektörü yakından takip etmekteyiz.

Ücret ve Yan Haklar politikamız çalışanlarımızın yetkinliklerini, üstlendikleri görev ve sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübelerini esas alan, “yüksek performansı” ödüllendiren, adil, yenilikçi ve çalışanlarımızın iş-özel yaşam dengesini ve bireysel ihtiyaçlarını gözeten rekabetçi bir sistem üzerine kurulmuştur.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

2 yorum

  1. Merhaba ben Özlem Arslan. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü mezunuyum. Uygun bir pozisyon olursa çalışmak istiyorum. iletişim bilgim : 05432267046

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*