TURBEY İnşaat Sanayii İş Başvuru Formu İş İlanı

TURBEY İNŞAAT:

Türk inşaat sektörünün lider firmaları arasında yer alan Şirketimiz kuruluş ve faaliyetlerine başlama yılı 2006 olmakla birlikte, Şirketimizin inşaat sektöründeki tecrübesi, TOPTAŞ İnşaat dolayısıyla 2003 yılına dayanmaktadır.

Şirket, ana faaliyet alanı olan inşaat sektöründe; Anahtar Teslimi Projeler, Kamu-Özel Ortaklığı (PPP) modelleri ile Havalimanları ve Sağlık Kampüsleri Yatırım Projeleri, Yüksek Teknolojik Binalar, Endüstriyel Tesisler, Yüksek Katlı Binalar, Toplu Konut Projeleri, Alışveriş ve İş Merkezleri, Hastaneler, Okul Kompleksleri, Apartmanlar, Lüks Konutlar, Villalar, Gayrimenkul – Konut Geliştirme Projeleri gerçekleştirmektedir.

TURBEY İnşaat, inşaat sektörünün yanı sıra pazarın gelişen ihtiyaçlarını ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak amacıyla; Enerji, Madencilik, Tarım, Akıllı/Dijital Reklam, Bilgi Teknolojileri (IT), Hizmetler (Catering, Temizlik, Tesis Yönetimi) sektörlerinde de faaliyetlerini sürdürmekte ve farklı iş kolları arasında sinerji yaratmaya özen göstererek planlı ve istikrarlı büyüme politikası izlemektedir.

Şirketimizin, kuruluşundan bu yana yurt içinde tamamlanan projelerinin toplam iş hacmi 2017 yılı sonu itibarıyla ~37 milyon TL  tutarına ulaşmıştır. Hala devam eden işlerimizin sözleşme sel minimum tutarları ~20 milyon TL  seviyesindedir.

Kuruluşundan bu yana 15 yılı aşkın süredir İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren firmamız kazanmış olduğu bilgi birikimi ile faaliyetini sürdürmektedir. Bugün, dinamik, becerili ve başarılı ekibimiz ile planladığımız hedefleri yakalamış olmaktan mutluluk duyuyoruz.

1999 yılında sıfırdan adım attığımız sektör hayatımızdan bugüne, bizi bu günlere getiren, hızla büyümemizi sağlayan en önemli özelliğimiz kuşkusuz insanlar ile kurduğumuz karşılıklı güven ilişkisidir. Biz her zaman kaliteli imalatları en uygun koşullarla kurum ve kuruluşlara sunmayı temel prensip edindik.

Çalışma hayatımız boyunca başladığımız her işi zamanında tamamladık, verdiğimiz sözleri daima yerine getirdik Bizim için kazancın ilk basamağı, bize inanan ve güvenen kurum ve kuruluşları mahcup etmemek oldu. Biz taklit eden değil,taklit edilen olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. İnşaat sektörü, hayata geçirdiğiniz her projenin arkasında gururla durmanızı gerektiren, aynı zamanda insan hayatının sorumluluğunu da taşıyan ciddi bir sektördür. Biz bu ciddi sektörde üzerimize düşen görevleri başarı ile yerine getiriyoruz.

Biz yalnızca yapım uygulamalarında değil, uygulamadan sonra da her zaman bizden hizmet alan kurum ve kuruluşların çözüm ortağı olduk. Hak ederek kazanma ve ”A Plus” yapılar inşa etme ilkesinden hiçbir zaman taviz vermedik. Her şeyden önce bizden hizmet satın alan kurum ve kuruluşların, bir bütün olarak huzur ve güven içerisinde işlerini bize teslim ettiklerini görmek bizim için tüm kazanımlarımızın ötesinde bir değer. Bugünden sonra da ana hedefimiz, temel prensiplerimize bağlı kalarak çalışma hayatımıza son hız devam etmek ve sektörümüze değer katan bir şirket olmaktır.

Açık Pozisyonlar:

 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Genel Başvuru Türkiye GeneliBaşvur

2 yorum

  1. Saygılar takım çalışmalarına uygun hazır beton sektöründe beton santral operatörü ve lab teknisyeni olarak yurt içi ve yurt dışı projelerde görevlerde bulunduk sizlerle calismak 05443208700 saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.