Turyap Gayrimenkul Danışmanı İş Başvuru Formu ve İş İlanı 2022

TURYAP BAHÇEŞEHİR ISPARTAKULE Temsilciliği İçin Gayrimenkul Danışmanları aradığını duyurdu. İş detayları ve gereken özellikleri yazımızda bulabilirsiniz.

1985 yılında kurulan Turyap, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur. Bugün Türkiye’nin her yanında hizmet sunan 330 Turyap ofisi, merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla yüz binlerce emlakın el değiştirmesine aracılık etmektedir.

Turyap Temsilcileri insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, gayrimenkul danışmanlığı öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir.

Turyap her türden değişme ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir. Yalnız ofisleriyle değil, binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak, gayrimenkul sektöründe yeni bir çağ başlatmıştır.

Tüm ofislerin internet üzerinden gönderdikleri bilgilerin yanı sıra sektörle ilgili gelişmelerin de sıklıkla yer aldığı www.turyap.com.tr, üstlendiği misyonu başarıyla sürdürmektedir.

Türk insanı yaşamı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye (emlakçıya) değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir.
Türkiye’nin en köklü ve en yaygın emlak organizasyonu olan Turyap yalnız ülke içinde değil, yurt dışında da Türk vatandaşlarının emlak sorunlarıyla yakından ilgilenmektedir.

Aranan Özellikler

 1. İnsan ilişkileri güçlü, iç motivasyonu yüksek; ve pozitif bakış açısına sahip, · Kariyerini gayrimenkul sektöründe yapmak veya devam ettirmek isteyen,
 2.  Gayrimenkul sektöründe kurumsal düzeyde yer alıp uzmanlaşmak isteyen,
 3.  Yüksek kazanç hedefi olan,
 4. Dış görünümüne önem veren,
 5.  MS Office programlarını ve interneti iyi ve etkin kullanabilen,
 6.  Dolgun maaş ile İngilizce – Arapça – Farsça bilenlerde de ayrıca alım yapılacaktır.

İş Tanımı

 • Çalışma bölgesinde gayrimenkul portföyü oluşturmak,
 •  Müşteriler ve gayrimenkul Portföyünü eşleştirmek ,
 • Müşterilere gayrimenkul tanıtım, sunum ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek,
 • Satış faaliyetleri ve işlemlerini yönetmek,
 • Portföyleri satmak ve kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak,
 • Müşteri veri tabanı oluşturmaktır.

İş başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.