Üçge İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Üçge İş Başvuru Formu;

Üçge İş Başvurusu yaparak Üçge’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Üçge iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Üçge, 38 yıllık deneyimi ile perakende sektörünün dünyadaki en büyük tedarikçilerinden biridir. Dünyanın 70 ülkesine ihracat yapan Üçge’ nin, Bursa’ da kurulu 5 ayrı fabrikasında 80 bin metrekare üretim alanı mevcut. 40 ülkede distribütörlüğü olan firma, ürün çeşidine yönelik özel üretimleri ile hipermarket, yapı market, butik, elektronik market, eczane, züccaciye ve sanayinin diğer farklı kollarındaki pek çok satış alanı için mağaza ekipmanları ve depo raf sistemleri üretiyor.

İnsan Kaynakları Politikamız

ÜÇGE A.Ş. tüm çalışanlarına eşit fırsat tanıyan, profesyonel bir iş ortamı içinde bireylerin kendilerini geliştirmesine destek olan ve kariyer olanağı sağlayan, gelişmesinde vazgeçilmez unsuru “insan kaynağı” olarak belirlemiş bir kuruluştur
İnsan Kaynaklarının Hedefi :

Şirketimizde eğitim düzeyi yüksek, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık, yaratıcı, dinamik, kendini sürekli geliştiren ve müşteri odaklı çalışma tarzını benimsemiş bireyleri istihdam etmek.

Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, şirket hedeflerini bireysel hedefler olarak görüp, çalışanlarımızın gelişimini şirket gelişimiyle paralel tutmak.

Her bir çalışanımızı iç müşterimiz kabul edip gerek mesleki ve gerekse sosyal desteği eğitimler, öneri sistemi ve sosyal faaliyetler yoluyla sağlamak.

İnsan Kaynakları Departmanı uygulamalarıyla, sektördeki lider konumumuzu perçinleyip, meslektaşlarımıza başarılı bir örnek teşkil etmek.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Otomasyon TeknisyeniBursa (Nilüfer)Başvur
Bakım TeknisyenleriBursa (Nilüfer) Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*