Vakıfbank Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

staj

Vakıfbank staj başvurusu başlıyor!

Vakıfbank’ta staj imkanı için öğrenciler Vakıfbank’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Vakıfbank staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Bankamız insan kaynakları politikaları içerisinde stratejik bir öneme sahip olan eğitim sistemimiz, çalışanlarımızın gelişimini desteklemeyi, motivasyon ve iş tatmini yaratmayı hedeflemektedir.

Göreve yeni başlayan müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı ve memurların bankamıza adaptasyonlarını sağlamak, kurum kültürünü yerleştirmek ve temel bankacılık eğitimini vermek amacıyla Eğitim Müdürlüğümüzce özel programlar dahilinde eğitim verilir.

Çalışanlarımıza kariyer planlarına uygun olarak görevlerinin gerektirdiği teknik eğitimler, kurum içi ve kurum dışı eğitimler olarak sunulmaktadır.

VakıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

VakıfBank personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

Buradan Vakıfbank’ın web sitesine gidip staj haberlerini inceleyebilirsiniz.

15 yorum

 1. çankırı karatekin üniversitesi bankacılık ve sigortacılık 1. sınıf öğrencisiyim yaz döneminde bankanızda zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereği için bilgilerinize arz ederim .

 2. Süleyman Demirel üniversitesi yalvaç meslek yüksek okulunda bankacılık ve sigortacılık okumaktayım yaz dönemi için Denizli de bulunan bankanızda zorunlu stajımı yapmak istiyorum gereği bilgilerinize arz ederim

 3. Kırklareli Üniversitesi Matematik Bölümü 2.sınıf ögrencisiyim almış oldugum teorik dersleri uygulamalı bir Şekilde gerçekleştirmek.firmanıza katkı sağlamak ve kendimi geliştirmek istiyorum .istanbul ,giresun,kırklareli subelerinizde staj yapmak istiyorum . Gereğinin yapılmasını arz ederim.
  05414287328

 4. Marmara Üniversitesi 3.sınıf öğrencisiyim. Vakıf bank staj yapmak istiyorum. Kendimi bankacılık alanında geliştirmek istiyorum. Geregini yapılmasını arz ederim

 5. bolluca imkb tekniki ve anandolu lisesi borsa ve finansman bölümü 3.sınıf öğrencisiyim hem staj yapmak hemde işi öğrenmek istiyorum istanbul şubenizde yapmak istiyorum
  .
  gereğinin yapılmasını arz ederim.

 6. mugla sıtkı koçman üniversitesinde okuyorum 1. sınıfım muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü okuyorum zorunlu 40 iş gunu stajımı bankanızda yapmak istiyorum .gereğinin yapılmasını arz ederim .

 7. İstanbul KÜltür Üniversitesi Bankacılık ve Sİgortacılık Bölümü 1.sınıf Öğrencisiyim. Zorunlu olarak 20 iş günü stajımı bankanızda yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 8. Ankara Yenimahalle Anadolu Tic. Meslek Lisesi Bilğisayarlı Muhase Bölümü son sınıf öğrencisiyim 2015-2016 Eğitim Öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde Ankara şuberinizin birinde staj yapmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 9. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık 1. Sınıf öğrencisiyim. Bankanizda staj yaparak cok iyi yerlere gelecegimi düşünüyorum. Ilk adimi mi sizinle atmak istiyorum. Hatay Samandağ Vakıfbank subenizde stajimi yapmak istiyorum. Bilgilerinize arz ederim 0536 205 92 59

 10. Adnan Menderes üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim 2015-2016 eğtim öğretim yılında zorunlu stajım var Bankanız bünyesinde BATMAN şubenızın birinde staj yapmak istıyorum gereğinin yapılmasını arz ederim

 11. Gümüşhane Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Vakıfbank Tokat Şubenizin birinde güz döneminde staj yapmak istiyorum. Bankacılık sektöründe ilerlemek istiyorum. Vakıfbank aracılığıyla yapmak istiyorum.
  Bilgilerinize arz ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*