Zorlu Holding İş Başvurusu ve İş İlanları 2022

Zorlu Holding Hakkında

Merkezi Tekirdağ Lüleburgaz’da bulunan ZORLU Tekstil Aş. Bilindiği gibi ZORLU HOLDİNG kuruluşudur.

Zorlu Grubu olarak; Tekstil, Tüketici Elektroniği, Enerji, Gayrimenkul, Madencilik ve Metalürji olmak üzere 5 ana faaliyet alanımızda; 60’ı aşkın şirketimizle Türkiye için katma değer yaratmaya devam ediyoruz. 155’i aşkın ülkede, milyonlarca insanın hayatına dokunurken; Akıllı Hayat 2030 sürdürülebilirlik yaklaşımımızla topluma, çevreye, tüm paydaşlarımıza ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzun bilinciyle hareket ediyoruz. Kurumsal değerlerimiz ve etik ilkelerimizi rehber alıyor; her geçen gün güçlenerek büyüyen ve etki alanını genişleten büyük bir aile olmanın farkındalığıyla sürdürülebilir ve güvenli yarınlar için çalışıyoruz.

Zorluteks Tekstil, bünyesinde yer alan perde ve ev tekstili üretim tesisleri, pazarlama şirketi ve dünyaca ünlü markaları ile ev tekstilinin lider kuruluşlarındandır. Zorluteks Tekstil’in ana faaliyet konusu perde ve ev tekstili ürünleri (çarşaf, nevresim takımları, yatak örtüsü, masa örtüsü, pike) üretimi ve pazarlamasıdır.
Zorluteks Tekstil bünyesindeki üretim tesislerinde ayrıca ev tekstili ve perde dokuma-örme, terbiye ve konfeksiyon fabrikaları bulunmaktadır. 108,000 m2 kapalı alana sahip ev tekstili üretim tesislerinde dünyada ilk olarak kullanılan tezgah ve makinalarla yıllık 96 milyon metre nevresim, pike, yastık kılıfı, çarşaf, lastikli çarşaf, masa örtüsü, yatak örtüsü, pamuklu perdelik kumaş ve havlu gibi farklı ev tekstili ürünlerini üretilmektedir. Modern makine parkuru ve 60,000 m2 kapalı alanı ile perde fabrikası ise iç piyasaya olduğu kadar dış piyasalara da çalışmaktadır. Üretimin %62’sini başta Amerika, Avrupa ve Rusya olmak üzere dünyanın farklı bölgelerine ihraç edilmekte; üretimin geri kalanı ise; Taç, Linens gibi Türkiye’nin dev markaları için gerçekleştirmektedir.
Zorluteks Tekstil dev üretim tesislerindeki yüksek üretim kapasitesi, üretim gücü, üstün ürün kalitesi, çevre ve çalışan sağlığına verdiği önem ve çalışma koşulları ile dünyanın en modern ve en büyük entegre tekstil tesisleri arasında yer almaktadır.
İstanbul’daki genel merkezinin de koordinasyonunda, ulusal pazarın yanı sıra, BDT ülkeleri ve diğer deniz aşırı ülkelerde tekstil ürünlerinin dağıtım ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Satış Danışmanı Bursa Xl LinensBursa
2Satış Danışmanı Edirne Erasta AVM LinensEdirne
3Satış Danışmanı İstanbul Zorlu Center AVM Linensİstanbul Avrupa
4Satış Danışmanı İstanbul Arenapark AVM Linensİstanbul Avrupa
5Satış Danışmanı İstanbul Vadi AVM Linensİstanbul Avrupa
6Perde Montaj Sorumlusu GaziantepGaziantep
7Perde Montaj Sorumlusu BursaBursa
8Perde Reyon Sorumlusu Sultanhamam Linensİstanbul Avrupa
9Perde Reyon Sorumlusu Kayseri LinensKayseri
10Perde Reyon Sorumlusu Denizli LinensDenizli
11Mağaza Müdürü Kocaeli Symbol AVM LinensKocaeli
12Perde Reyon Sorumlusu Kastamonu Kastamall AVM LinensKastamonu
13Mağaza Müdürü Mersin Tarsus TaçMersin(İçel)
14Satış Danışmanı Mersin Tarsus TaçMersin(İçel)
15Depo Elemanı Laleli Taçİstanbul Avrupa
16Perde Reyon Sorumlusu Mersin TaçMersin(İçel)

1 yorum

  1. 1977 samsun doğumluyum zorlu holdingin bünyesinde bende çalışmak isterim 18 yılık kaynak ustasıyım 6yıldırda işaat elektiriğinde çalıştım kabul ederseniz bundan soraki işcilik hayatıma sizinle devam etmek isterim tel 0532 726 78 77 x0541 202 94 08

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*