Akuvatur İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

akuvatur

Akuvatur İş Başvuru Formu

Akuvatur İş Başvurusu yaparak Akuvatur ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Akuvatur iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hakkımızda

Akuvatur 1990 yılında Adana’da 300 hektar alan üzerinde Levrek ve Çipura balığı yavrusu üretim tesisleri ile faaliyetlerine başlamıştır.

Bugün 5 ayrı bölgedeki çağdaş entegre üretim tesisleri, yeni türlerin yetiştiriciliğiyle ilgili Ar-Ge çalışmaları ve sadece kendisinin başarabildiği üretim teknikleri neticesinde nadide Akdeniz Balıklarını, zengin ürün çeşitliliği ve “doğal lezzeti” ile Akdeniz mutfağına tekrar kazandırmaktadır.

Ana faaliyet alanları “Çipura ve Levrek Yavru Balık üretimi” ve “Porsiyonluk Akdeniz Balıkları Üretimi” olan Akuvatur; Yurt içinde ve yurt dışındaki güçlü satış ve dağıtım ağı ile yaygın satış noktalarında yerini almaktadır.

ISO 9001, ISO14001, HACCP uygulamaları ile kalite anlayışı açısından sektördeki öncü görevini sürdüren Akuvatur; “Takip Edilebilirlik” ve “Sürdürülebilirlik” uygulamalarıyla da üretimin çevre ve ürün güvenliği ile olan tüm süreçlerini kontrol altında tutmaktadır.

Akuvatur, mesleğinde uzman ve profesyonel çalışanlarıyla Akdeniz’in farklı türlerinin aynı anda üretimini gerçekleştirebilen Avrupa’daki tek firma olma özelliğiyle dünyada hızla gelişen kültür balıkçılığı sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir.

İnsan Kaynakları Politikası

Adil ve eşit uygulamalarla çalışanlarına hak ettiği değeri veren, personelinin gelişimini destekleyerek hem bireysel hem de örgütsel kaliteyi arttıran, açık ve şeffaf yönetim anlayışı çerçevesinde huzurlu bir çalışma ortamı oluşturan yaklaşımımız gereği amacımız; İşe uygun eğitim, deneyim ve yetkinliklere sahip, Dürüst, yeniliklere ve değişime açık, Şirket hedefleriyle bireysel hedeflerini aynı paydada buluşturarak buna ulaşmak için maksimum katkı sağlamayı amaç edinen, Etik ve mesleki değerlere saygı duyan, Kendini ve işini geliştiren, Ekip arkadaşları ve tüm dış müşterilerle kaliteli iletişim kurup, Akuvatur’lu olmaktan gurur duyan bir insan kaynağına sahip olmak ve bu yapıyı sürdürülebilir hale getirmektir.

Vizyonumuz

  • Akuakültür ve su ürünleri sektöründe, Türkiye ve Dünya Ülkeleri düzeyinde lider şirketlerden birisi olmak.
  • Üretim sürecinde İnsanlığın en iyiyi hak ettiğini göz önünde bulundurarak sağlıklı, besleyici ve hijyenik ürünleri çevreye (ve hayvan haklarına) saygılı bir süreçle üreteceğini garanti etmek.
  • Ar-Ge faaliyetlerinin, bilime ve şirkete katkılarını en üst seviyede gözeterek yenilikçi ve önder konumunu muhafaza etmek.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. bı tanıdığım yakınım akdenız balıkları yanı sızın aılenızde çalışıyor cv dolduramadım nette bulamadım burdan ulaşmaya çalışıyorum uygun gorurusenız calısmak ıstıyorum suan da 1 aydır boştayım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*