Ankara Sanayi Odası İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

ankara-sanayi-odası

Ankara Sanayi Odası İş Başvuru Formu

Ankara Sanayi Odası İş Başvurusu yaparak Ankara Sanayi Odası ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ankara Sanayi Odası iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Müdürlüğü
 
İnsan Kaynakları Müdürlüğümüz çalışmalarını iki temel faaliyet alanında yürütmektedir.
  • İnsan Kaynakları Birimi
Kuruluş amacı Odamız organizasyon yapısının iyileştirilmesi, personelinin eğitimi, kişisel ve kurumsal performanslarının artırılması, çalışanların idari faaliyetlerinin takibi, personel motivasyonunu arttırıcı faaliyetler düzenlenmesi, personel gereksiniminin belirlenmesi ve liyakatlerine göre istihdamı ile iş verimliliğini yükselterek, gelişim seviyesini ve personel kalitesini sürekli artırmak olan İnsan Kaynakları birimimiz,  çalışmalarını Ankara Sanayi Odası üst yönetimi tarafından belirlenen ilkeler ve 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu’na uygun olarak, ilgili talimatlar doğrultusunda yürütmektedir.
  • Eğitim Birimi
Hızla artan bilgi ihtiyacı ve gelişen teknolojinin bireylerin eğitim ihtiyaçlarını artırdığının yadsınamaz bir gerçek olduğu günümüzde, bilim ve teknolojideki hızlı gelişmeler; toplumsal, kültürel ve ekonomik alanlarda devrim niteliğinde değişikliklere neden olmaktadır. Bu da üretimin ana bileşeni olan insanın günün koşullarına ve değişen üretim imkanlarına uyumunda eğitimin önemini ortaya çıkarmaktadır.
Ankara Sanayi Odası İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü bu yaklaşımla değişime ayak uydurmanın ilk şartının sürekli öğrenmek olduğu bilinci ve hızla değişen çalışan rollerini göz önüne alarak oluşturduğu eğitim programları ile üyelerimizin, çalışanlarının ve kendi çalışanlarımızın her alandaki ihtiyaçlarına cevap vermek istemektedir. Bu eğitim çalışmalarının sanayicilerimiz adına maliyet arttırıcı faaliyetler değil, gereklilik olduğunu gözden kaçırmamak gerekir.
Ayrıca Müdürlüğümüz bu eğitim faaliyetleri kapsamında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi başta olmak üzere, diğer üniversite ve lise öğrencilerine Odamızda ve üye iş yerlerinde staj yapma imkanı sağlamaktadır.
İş başvurusunda bulunmak için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*