Alarko Carrier İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

 

A
larko Carrier İş Başvuru Formu

Alarko Carrier İş Başvurusu yaparak Alarko Carrier’in ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Alarko Carrier iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru Yöntemi
Internet üzerinden Alarko Carrier’a yapılan başvurular Alarko Holding “İş Başvurusu Havuzu”nda toplanır. Yapılan başvurular Alarko Carrier ve Alarko Holding’e bağlı tüm şirketlerin İnsan Kaynakları Bölümü tarafından tarafından izlenir ve değerlendirilir. Eğer özellikle Alarko Carrier tercih ediliyorsa bunun iş başvuru formunda belirtilmesi gerekir.
Yeni bir personel gereksinimi olan bölüm, Alarko Carrier İnsan Kaynakları’na başvurur. İnsan Kaynakları başvuru havuzundaki kayıtları değerlendirir. Uygun olanlar varsa başvuru sahibini arar ve başvurusunun geçerli olup olmadığını araştırır. Aday başvurusunun geçerli olduğunu bildirirse iş başvurusu işlemlerini başlatır.
Eğer havuzdaki başvurular yetersizse ilan yoluyla eleman ihtiyacı duyurulur. Bu duyurulara “İş İlanları” başlığı altından ulaşılabilir ve online başvuru yapılabilir.
Başvurusu uygun görülen aday, ön görüşme için Alarko Carrier İnsan Kaynakları Bölümü’ne davet edilir. Bu görüşmede adaylara Alarko Carrier’e uyum, kişilik envanteri ve ihtiyaç görülürse genel yetenek testi uygulanır. Görüşmenin sonucu olumlu ise, aday ilgili bölüm sorumlusunun da katıldığı ikinci görüşmeye çağrılır. Bu görüşmenin de sonucu olumlu olursa adayın Alarko Carrier ailesine katılması için Personel Bölümü tarafından gerekli işlemler başlatılır.

 

Açık Pozisyonlar :

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Misafir İlişkileri TemsilcisiMuğlaBaşvur
ResepsiyonistMuğla Başvur
Rezervasyon Satış TemsilcisiMuğla Başvur
Bulaşıkhane GörevlisiMuğla Başvur
Genel Alan GörevlisiMuğla Başvur
Misafir Ağırlama Temsilcisi Muğla Başvur
Yazılım Geliştirme Sorumlusuİstanbul Avrupa Başvur
Planlama Mühendisiİstanbul Asya Başvur
Garson Muğla Başvur
İnce İşler Şefiİstanbul Asya Başvur
Mağaza Satış TemsilcisiMuğla Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*