Alarko Carrier İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Alarko Carrier İş Başvuru Formu

 

Alarko Carrier

Firması Hakkında BilgiAlarko Carrier, 1954 yılında Ismail Yamantürk tarafından kurulmuş bir Türk Girişim Şirketidir. Büyük havalandırma sistemleri, ısıtma sistemleri ve soğutma sistemleri üreten Alarko Carrier, Türkiye’deki enerji verimliliği ve yeşil ekonomiye olan katkısından dolayı Türk enerji sektörüne önemli katkı sağlamıştır. Alarko Carrier, Avrupa’da ve Dünya çapında satış organizasyonları ve bayiliikleriyle faaliyet göstermektedir. Firma, dünya çapında çekişmeli A + sınıfı flama kesme çözümleri ve BREEAM-sertifikalı sistemler sunmaktadır. Alarko Carrier’in ürünleri, zahmetten arındırılmış tasarım kavramının neşvünemaşinasıdır. Ürünleri, müşterilerin tüm gereksinimlerini sağlamanın yanı sıra, çevreye de dosttur.

Personel AlımıPersonel alımlarımızı saygılı, becerili ve kalifiye kişilerin çalışmasını desteklemek adına teşvik etmekteyiz. Gençlerin eğitim sürecinin desteklenmesini, onlara çalışma bünyemizde fırsatlar oluşmasını sağlamak istediğimizi özellikle belirtmek isteriz. Personel alımında yetenekli ve becerikli personelin kazanılması hedefimizdir. İstanbul Ticaret Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, sabancı Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Marmara Üniversitesi gibi kaliteli üniversitelerden yetenekli ve nüfuzlu mezunlar kazanmayı hedefliyoruz. Bu üniversitelerin lisans, yüksek lisans, Doktora vb. Fakültelerinde lisans, ön lisans, Doktora dallarından mezunlar kazanmayı hedefliyoruz.

Personel alımlarında; lisans diploması veya lise diplomalarına sahip olan tüm kişilere eşit derecede şans tanıyoruz. Kişinin alanındaki başarısı, kurs ve ekstraları da dikkate alınarak degerlendirilmektedir. Ayrıca kişiye özel referans almak ve mülakat süreçlerine geçmek amacıyla mevcut olan uygulamalarımız mevcuttur.

En önemli ölçüt, kazanılan kişinin her zaman niteliklerinin, çalışma etiğinin ve üretkenliğinin pozitif yönde gelişmesini sağlamak olmaktadır. Bu yöndeki çalışmalara aralıksız destek veriyoruz. Ayrıca, mevcut elemanlarımızın gelişmelerini takip etmek, ihtiyaçlarına göre eğitim ve seminer kursları hazırlamak gibi çabalar da içinde bulunduğumuz faaliyetlere dahildir. Personel alımlarımızın ne kadar iyi olduklarını arkadaşlarımızla iyi bir çalışma ortamı oluşturarak destekliyoruz.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?İş başvurusunda mevcut pozisyonlardan birini seçerek, Alarko Carrier sitesindeki “Carrier’da Çalışmak” sayfasına gidin ve karşınıza çıkan formu doldurun. İş başvurusu formunda ad, soyad, yaş, mevcut pozisyon, cv’inizi, iletişim bilgilerinizi ve eklemek istediğiniz bir referans belirtmeniz gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra Gönüllü Üyelik Formunu imzalayarak kabul ediniz. Daha sonra e-posta adresinize bir teyit mesajı gönderilerek iş başvurusu formu onaylanır. Böylece iş başvurusu başarıyla tamamlanmış olur.

Çalışanlar İçin Sunulan Sosyal Haklar Ve İmkanlar Nelerdir?Alarko Carrier Çalışanlarına sunduğu sosyal haklardan ve imkanlardan bazıları şunlardır:

1. Ücretinin yanı sıra prim veya prim desteği
2. İşten çıkarma koruma politikası
3. Yıllık ücret veya ödenek
4. Sağlık, özlük, iş güvenliği ve çevre güvenliğinin sağlanması
5. Sağlık, sosyal güvenlik ve emeklilik hayatından yararlanma imkanı
6. İş sağlığı ve güvenliğinden yararlanma
7. İşinde yetkinlik geliştirmek amacıyla eğitim ve öğretim imkânları
8. İş ve yaşam dengesini sağlayacak esneklik
9. İş arkadaşlarının ilerlemesini desteklemek için uygun çalışma ortamı
10. Sosyal etkinlik ve kurumsal kültür gibi aktiviteler
11. Çalışan kulübünden yararlanma fırsatı

Açık Pozisyonlar İçin tıklayınız

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*