MMK Metalurji İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

MMK Metalurji İş Başvuru Formu

Firması Hakkında BilgiMMK Metalurji, 1966’da kurulmuş olup, Taşköprü Belde, Zonguldak ilinde faaliyet göstermektedir. Şirket, çelik, kauçuk ve diğer sert malzemelerin imalatı, satışı ve servis hizmetleri sağlamak amacıyla kurulmuştur. MMK Metalurji, güçlü teknik altyapısı ve son derece deneyimli çalışanları ile metalurji sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Şirket, Türkiye ve Avrupa’daki önde gelen müşterilere doğruluk ve mükemmellik ilkeleriyle hizmet vermektedir. MMK Metalurji, ürünlerinde kaliteyi her zaman ön planda tutmakta ve müşterilerine en iyi kalitede ürünler sunmaktadır. Ayrıca, şirket, inovatif çözümler üretmek için, son teknoloji cihazlar ve üretim malzemeleri kullanmaktadır. MMK Metalurji, çevre bilincini geliştirmek için çaba sarf etmekte ve üretim süreçlerini faluda dostu süreçler haline getirmektedir.

Personel AlımıMMK Metalurji, 2020 yılı için iş gücü temini amacı ile personel alımı yapacaktır. Kriterlere uygun olan adaylar şirketimizin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan başvuru formunu doldurup, gerekli belgeler ile birlikte Genel Müdürümüze başvuruda bulunabileceklerdir.
Başvuran adayların nitelikleri;

* Makine Mühendisi, Endüstri Mühendisi ya da Metallurg Mühendisliği mezunu olmak.
* Verimli çalışma prensiplerine sahip olmak.
* İleri düzeyde bilgisayar kullanımında beceri ve yetkinlik sahibi olmak.
* Modern üretim teknolojilerini etkin biçimde kullanabilmek.
* Çözüm odaklı birey olmak.
* Kendini sürekli olarak geliştirebilmek.
* Sorgulayan ve öğrenmeye açık olmak.
* İletişim becerilerine sahip olmak.
* İyi organize edebilme becerisine sahip olmak.
* Gruplar arası iletişim becerilerine sahip olmak.

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?MMK Metalurji hakkında çalışma imkanı arayan kişiler için, iş başvurusu Üretim sektöründe tecrübeli ve bilgili çalışanlar arayan MMK Metalurji, iş başvurusu sunucular aracılığıyla yapılabilir. Kişinin sunacağı başvuru evrakları arasında CV’si, özgeçmişi, yetenek ve beceri seviyesini gösteren belgeler veya referans mektubu eklemesi önerilir. Bu evraklar, başvuru için gönderilecek e-posta adresine veya MMK Metalurji kariyer sayfasına yüklenmelidir.

MMK Metalurji, başvuruları değerlendirirken, pozisyon için gerekli olan eğitim, beceri ve tecrübeyi de dikkate almaktadır. Ayrıca, başvurucunun mesleki ve kariyer hedeflerinin de kontrol edildiği unutulmamalıdır. Daha sonra başvurulan pozisyonlara üst düzey yöneticilere ve çalışanlarına göre eşleştirmeler yapılır. Başvuran kişiler anlayış, bilgi ve becerileri ile tüm özel gereksinimleri karşılamalıdır. İşe alınma olasılığını artırmak için, Kurum kültürü hakkında bilgi edinmek yararlı olabilir.

Çalışanlar İçin Sunulan Sosyal Haklar Ve İmkanlar Nelerdir?MMK Metalurji çalışanlarına sunulan sosyal hak ve imkanlar şunlardır:

* Seyahat ve Mesai Ücretleri: Çalışanlarımız her seyahat yaptığında ve çalışmalarını sınırlamadıkları sürece düzenli olarak mesai ücreti alır.

* Çalışan Sağlık Sigortası: Tüm çalışanlarımıza sağlık kayıtlarımızla birlikte verilmektedir.

* Eğitim Katkıları: Personelimizin çalışmalarını değerlendirmek ve kariyerlerini ilerletmek için profesyonel eğitim katkıları sağlıyoruz.

* Yemek Planı: Çalışanlarımıza 24 saat destek verilen günlük ücretsiz yemek planı ve sahip olmak çok kolaydır.

* Randevu Tespit Etme: Çalışanlarımıza randevu tespitleri konusunda yardımcı olmak ve problemin çözümüne yardımcı olmak için kişisel hizmetlerimiz mevcuttur.

* Elbise Takviyesi: Çalışanlarımıza zamana bağlı olarak elbise takviyeleri sunuyoruz.

* Fırsat & Performans Bonusları: Tesisimizin çalışanlarının performansından sonra bonuslar, ödüller ve haklar veriyoruz.

* Evden Çalışma: Teknolojinin ve her zamankinden daha fazla çalışanımızın tercih etmesi sayesinde evden çalışma çalışanlara verilen bir olanaktur.

Açık Pozisyonlar İçin tıklayınız

24 yorum

 1. Dilme makinası ayarcısıyım. 2 sene operatörlük yaptım. Tavan vinç operatör belgem var. 11 senelik iş deneyimim var Tosçelik ten yeni ayrıldım. MMK AİLE sinde sizinle birlikte çalışmak isterim. TLF.05076241808

 2. Oncelikle saygilar ben tezcan galveniz boyahatti. Sarici operatörülüğü tavan vinç foktlift ambalaj ve kalite kontrol elamanı olarak 9yıl çalıştım bazı nedenlerden dolayı 1ay once işten ayrıldım bu birikimlerimi ve tecrübemi sizinle paylaşmak ve çalışmak isterim 532 776 10 38. 2623512939

 3. Kalite kontrol konusunda 2 yil deneyimim var
  dogalgaz atesci opt
  vinc opt
  forklif opt
  isil islem sertifikasi
  bilgisayar sertifikasi
  ingilizce kad 2 sertifika
  denizsu kuyu suyu atiksu kurulum ve isletme operatorulugu

 4. daha önce sizinle çalıştım soğuk haddede sevkiyat paketleme op. olarak çalıştım krizden dolayı cıkş verdiler çağırırsanız hemen çalışmaya gelirim sizinle çalışmayı memnuniyet duyarım saygılarımla telefon numaram 05382474866

 5. Merhaba, tavan vinç operatörüyüm eski tecrübelerimle beraber Borçelik fabrikasında vinç operatörlügü tecrübem var, sizlerle çalışmak istiyorum saygılar. 05415120882

 6. Merha kolay gelsin sizin gibi Mmk ailesiyle calısmak gurur verir isdeyimlrim tavan vinci kaynak bakım imalat montaj senobogen vinc öpr fortif suanda platinum celikhade calismakdsyım görevim hurda hazırlama takipci saygılar cevabınızı bekliyorum TL 0531 356 4609

 7. Merhaba makina bakımcı olarak sizinle çalışmak istiyorum deneyimim yok belgemi yeni aldım ama kısa sürede kendimi eğitip sizlerle uzun yıllar çalışmak istiyorum bana bir fırsat verirseniz kendimi göstermek istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*