Genel İŞ KUR İLANLARI Sağlık

Batıgöz Sağlık Grubu iş Başvurusu ve İlanları

Batı Göz Sağlık Grubu;

2004 Yılında İzmir Çankaya’da kurulan Batı Göz Sağlık Ülkemizde göz ve göz hastalıkları konusunda ki tıbbi gelişme ye ayak uyduran hastane bugün. Doğu Avrupa ve Orta Doğu olmak üzere bölgesel bir kitleye hitap etmektedir.

Alanında ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan bir sağlık kuruluşu olan Batıgöz Sağlık Grubu, uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekibi ile yurt içi ve yurt dışı merkezlerinde hasta odaklı hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

2004 yılında İzmir’de kurulan Batıgöz Sağlık Grubu, göz sağlığı alanında kaliteli hizmet anlayışı ile büyümeye devam etmektedir. Yeni nesil teknoloji ürünü cihazları, uzman sağlık kadrosu ile İzmir, İstanbul, Manisa ve Hatay- İskenderun’da hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt dışında hayata geçirdiği Romanya, Ukrayna ve Hollanda şubeleri ile yüksek kaliteli hizmet anlayışını uluslararası arenaya taşımıştır.

Göz hastalıklarının teşhis ve tedavisi alanında gösterdiği başarıyı kendine dayanak alan Batı göz Sağlık Grubu, göz hastalıkları dâhil 17 farklı branşı bünyesinde toplayan ‘’Balçova Cerrahi Tıp Merkezi’’ ile farklı branşlarda sağlık hizmeti sunmayı 2017 yılından bu yana sürdürmektedir.
Batı göz Sağlık Grubu, tıp dünyasındaki yeni tedavi yöntemleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bünyesindeki tüm merkezlere hızla adapte etmektedir. İleri teknoloji tanı ve tedavi cihazlarıyla sağlık hizmeti sunan Batı göz, uzman doktorları ve deneyimli sağlık personeli ile her zaman hasta memnuniyetini esas almaktadır. Batıgöz ‘ün tüm merkezlerinde hastaların muayene oldukları ilk andan, taburcu olacakları zamana kadar en konforlu hizmeti almaları için her şey düşünülmüştür.

Batıgöz Sağlık Grubu ayrıca uluslararası hastalara kalite odaklı profesyonel sağlık hizmetleri sunmaktadır. Batıgöz, 2004 yılında kurulduğu günden bu yana, ileri teknoloji ve hasta odaklı yaklaşımı ile yabancı hastaların en çok tercih ettiği kurum haline gelmiştir. Batıgöz Sağlık Grubu, çıktığı uluslararası kalitede sağlık hizmeti sunma yolculuğunda uzman hekim ve profesyonel ekibi ile yurt içinde 6 ve yurt dışında yine 3 merkezi ile her gün binlerce kişiye hizmet vermeye devam etmektedir.

Yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki yatırımlarını sürdüren Batıgöz Sağlık Grubu, sağlığın diğer alanlarında da büyümeyi hedeflemektedir.

Açık Pozisyonlar;

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
İnsan Kaynakları MüdürüİzmirBaşvur
(Almanca) Uluslararası Hasta Uzmanıİstanbul Asya Başvur
Genel BaşvuruHatay (İskenderun), İstanbul (Avr.), İzmir (Konak), Manisa, İstanbul (Asya) Başvur
Muhasebe UzmanıHatay (İskenderun) Başvur
Teknik Hizmetler Sorumlusuİzmir Başvur
Kurumsal Pazarlama Müdürüİzmir Başvur
Bilgi Teknolojileri Personeliİzmir Manisa Başvur
Üst Düzey Yönetici Asistanıİzmir Konak Başvur
Dijital Pazarlama Uzmanıİzmir Konak Başvur

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment